TPTB 2 gözünüzü, dişinizi, dilinizi, kanınızı, kollarınızı, bacaklarınızı, organlarınızı, evinizi, yiyeceğinizi, paranızı (zaten hiçbir işe yaramaz) ve daha fazlasını alabilir. Ama ruhunu alamazlar. İsa Mesih ile doğru dürüst olun ve ruhunuz kurtarılacaktır. Luciferian güçlerin sahip olduğunuz her şeyi VE ruhunuzu almasına izin vermeyin. Buna değmez.

İsa dedi: Bir insana, bütün dünyayı ele geçirip kendi ruhunu kaybederse ne yarar sağlar?

DONT. KAYBETMEK. SİZİN. RUH.

YAPMAK. DEĞİL. BE. ONAYLANDI.

Bu denizaltındaki sizleri seviyorum ve birbirimize daha fazla sevgi yaymamız gerekiyor. Hayatlarınız neşeyle dolu olsun. Tanrı bunu okuyan herkesi korusun.

gönderen … DaddyChristianGrey
[comments]

Author

18 Comments

1. Batman dan kimler var. Yol, gerçek, ışık . Slm web siten yeminle mükemmel, tebrikler , emin – 94

2. Merhaba herkese sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım

3. Kırıkkale dan kimler var. Yol, gerçek, ışık . Merhaba herkese web sitesi ciddiyim dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 205

4. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. Merhabalar siten inanılmaz dikkat çekici, sağolun , memo – 163

5. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok iyi, teraziye tıkladım , memo – 448

6. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi güzel, teşekkürler , mehmet – 7

7. Adana merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-02-2021 07:39:00

8. Kahramanmaraş merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın harbiden mükemmel, teraziye tıkladım 10-02-2021 13:38:15

9. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, saolun , memo – 245

10. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşım inanki mükemmel, saolun

11. Yalova merkezden ben emin. selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 19-02-2021 19:09:48

12. Bolu dan kimler var. Yol, gerçek, ışık . Slm siteniz inanki hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 44

13. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese sayfa yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , memo – 130

15. Bu konu : ” Yol, gerçek, ışık ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın inanki hayran edici, saolun , gaye – 278

16. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Yol, gerçek, ışık . Selam web siteniz harbiden çok güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 238

17. Tokat dan kimler var. Yol, gerçek, ışık . selamun aleyküm siten süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , Emine – 172

18. Bursa merkezden ben emin. Merhaba bu web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 15-04-2021 21:44:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link