https://t.me/real_DonaldJTrump/13695

Dedi ki:

“Tek istedikleri Büyük Ülkeleri için tekrar UMUT. Kolları uzanmış, Hileli Seçimler için ağlıyorlar ve RINO’ların bu hareketin ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok. Aslında belki de en büyük sorunumuz onlar. Cumhuriyetçiler GÜÇLENMEdikçe ve AKILLI olmadıkça, Ülkemizi asla kurtaramayacağız veya bir daha harika olmayacağız!”

Siktir git Rino pisliği. Kahretsin Graham, McConnell, Kemp, Romney, herhangi bir Bush, herhangi bir McCain, herhangi bir Cheney. Bu pislikler, hafta sonu Bernies sahte haber Whitehouse’da olan o kaypak kalem boyunlu Schiff, Zombi büyükanne Pelosi, Senil kukla pedo Biden’dan daha iyi değil. Millet konuştu. Siz bataklık yaratıkları dizlerinizi bükmeniz gerekiyor. Geleni hiçbir şey durduramaz. Oh ve seni unuttuğumuzu sanma Pence

https://wakefromyoursleep.com/

31 Comments

1. elif yılmaz Reply

Konya merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-07-2021 09:55:12

2. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. Selam web siten inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , mehmet – 93

3. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 387

4. İzmir merkezden ben hatice. selamun aleyküm web sitesi valla mükemmel, linkedinde paylaştım 06-07-2021 16:31:49

5. Adana dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Slm web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 97

6. Kars merkezden ben Hasan. Slm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, saolun 13-07-2021 13:16:06

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 296

8. Merhaba herkese sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

9. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. Selam herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, şukuladım , ali – 161

10. Tunceli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler 23-07-2021 00:51:09

11. Niğde dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Merhaba paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ali – 233

12. elif yılmaz Reply

Aksaray merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 28-07-2021 15:00:42

13. Sinop dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Selam herkese siten süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , emin – 449

14. Kars merkezden ben Hasan. Merhaba sayfanız süper ötesi mükemmel, sağolun 03-08-2021 06:42:32

15. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 192

16. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , mehmet – 223

17. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

18. Nevşehir merkezden ben hatice. Merhaba siten inanılmaz mükemmel, teşekkürler 23-08-2021 00:15:45

19. Bursa dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Selam siten ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 381

20. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan valla çok hoşuma gitti, sağolun , hatice – 355

21. Kars merkezden ben Hasan. Slm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 21:07:32

22. Çanakkale dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Selam herkese sayfanız inanki hoşuma gitti, sağolun , ali – 98

23. Merhaba paylaşımınız ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

24. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, face de paylaştım

25. Bu konu : ” Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle hayran edici, face de paylaştım , memo – 457

26. elif yılmaz Reply

Kahramanmaraş merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, saolun 15-09-2021 20:29:14

27. İzmir dan kimler var. Yolsuz RINO liderliğindeki GOP’un şimdiye kadar karşılaştığı en büyük tehdit / reformcu. Hiçbir şey ne durduramaz . Slm sayfa inanılmaz çok iyi, sağolun , mehmet – 207

28. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım 23-09-2021 22:33:45

Write A Comment