Kategoriler
Genel

Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir.

Birçok insan Amerika’daki polis departmanlarının zengin insanlar tarafından kaçak kölelerini yakalamanın bir yolu olarak yaratıldığını ve onlar olmadan köleliğin neredeyse olduğu kadar uzun sürmeyeceğini fark etmiyor.

ABD’de Polislik Tarihi:

https://plsonline.eku.edu/insidelook/history-policing-united-states-part-1

Köle çiftliklerinden kaçan birkaç köle düşünün, köle sahibi birkaç erkeği onları yakalamak ve geri getirmek için at sırtında gönderebilir, ancak şimdi yüz kölenin ayağa kalktığını ve yürüdüğünü hayal edin gün, köle sahibinin onları durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur, onları emek için kullanmak isteyen insanlardan uzakta yeni bir hayata bırakıp serbestçe başlayabilirler.

Bu yüzden onlar, zengin polis departmanları kurdu, böylece gece boyunca yüz kölesi kaçtı ve haftalarca yakalanmadıysa, sonunda polis çoğunu bularak “sahiplerine” geri getirecekti, çünkü yeni bir hayata başlayacakları hiçbir yer yoktu.

Polis olmasaydı, köleliğin devam ettiği sürece devam etmesinin bir yolu yoktu, Afrikalılar yeni toplanıp kitlesel olarak ayrılıp onlardan nefret eden insanlardan kendi topluluklarını kurmuşlardı.

Aynı şey bugün de geçerlidir, eğer insanlar aniden kötü politikacıların yaratmaya devam ettiği yolsuzluk yasalarına uymayı bırakmaya karar verirlerse, hayatlarını istedikleri şekilde yaşamakta tamamen özgür olacaklar ve politikacıların bizi durdurmak için yapabilecekleri hiçbir şey olmayacaktı. . Ve böylece günümüzün kölelerinin günümüzün plantasyonlarından kaçmadığından emin olmak için bugün polis hala bu şekilde kullanılıyor.

Biz onların kölesi değiliz ve güçleri bir yanılsamadır ve kitleler bu gerçeğe uyandığında, tüm sistemleri birkaç yıl içinde parçalanır. Bu yüzden herkesin meşgul, uyuşturucu ile yatıştırdığı ve kitlelerin kendilerinden çalmış olan insanları yemek istemeyecek kadar eğlendikleri evrensel bir temel gelir için bastırdıklarını düşünüyorum.

“Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir.” için 15 yanıt

Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 27-05-2020 23:39:33

Iğdır merkezden ben ziya. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2020 07:35:36

Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 31-05-2020 05:39:18

Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 06-06-2020 15:53:42

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir