Birçok insan Amerika’daki polis departmanlarının zengin insanlar tarafından kaçak kölelerini yakalamanın bir yolu olarak yaratıldığını ve onlar olmadan köleliğin neredeyse olduğu kadar uzun sürmeyeceğini fark etmiyor.

ABD’de Polislik Tarihi:

https://plsonline.eku.edu/insidelook/history-policing-united-states-part-1

Köle çiftliklerinden kaçan birkaç köle düşünün, köle sahibi birkaç erkeği onları yakalamak ve geri getirmek için at sırtında gönderebilir, ancak şimdi yüz kölenin ayağa kalktığını ve yürüdüğünü hayal edin gün, köle sahibinin onları durdurmak için yapabileceği hiçbir şey yoktur, onları emek için kullanmak isteyen insanlardan uzakta yeni bir hayata bırakıp serbestçe başlayabilirler.

Bu yüzden onlar, zengin polis departmanları kurdu, böylece gece boyunca yüz kölesi kaçtı ve haftalarca yakalanmadıysa, sonunda polis çoğunu bularak “sahiplerine” geri getirecekti, çünkü yeni bir hayata başlayacakları hiçbir yer yoktu.

Polis olmasaydı, köleliğin devam ettiği sürece devam etmesinin bir yolu yoktu, Afrikalılar yeni toplanıp kitlesel olarak ayrılıp onlardan nefret eden insanlardan kendi topluluklarını kurmuşlardı.

Aynı şey bugün de geçerlidir, eğer insanlar aniden kötü politikacıların yaratmaya devam ettiği yolsuzluk yasalarına uymayı bırakmaya karar verirlerse, hayatlarını istedikleri şekilde yaşamakta tamamen özgür olacaklar ve politikacıların bizi durdurmak için yapabilecekleri hiçbir şey olmayacaktı. . Ve böylece günümüzün kölelerinin günümüzün plantasyonlarından kaçmadığından emin olmak için bugün polis hala bu şekilde kullanılıyor.

Biz onların kölesi değiliz ve güçleri bir yanılsamadır ve kitleler bu gerçeğe uyandığında, tüm sistemleri birkaç yıl içinde parçalanır. Bu yüzden herkesin meşgul, uyuşturucu ile yatıştırdığı ve kitlelerin kendilerinden çalmış olan insanları yemek istemeyecek kadar eğlendikleri evrensel bir temel gelir için bastırdıklarını düşünüyorum.

Author

99 Comments

1. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 27-05-2020 23:39:33

2. Hatay merkezden ben ahmet. Merhaba herkese siten cidden iyi, face de paylaştım 28-05-2020 00:13:52

3. Iğdır merkezden ben ziya. Slm paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2020 07:35:36

4. Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim iyi, twitter da paylaştım 31-05-2020 05:39:18

5. Bitlis merkezden ben doruk. selamun aleyküm web sitesi valla çok güzel, teraziye tıkladım 06-06-2020 15:53:42

6. Selam herkese web siteniz inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

7. Selam herkese siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

8. Selamlar bu web sitesi cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım

9. Slm sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

10. elif yılmaz Reply

Muğla merkezden ben elif yılmaz. Mrb siten valla güzel, sağolun 06-07-2020 22:46:21

11. Selamın aleyküm web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler

12. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha hayran edici, teşekkürler

13. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım

14. Siirt merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-07-2020 07:00:08

15. Giresun merkezden ben banu. Selam herkese sayfan valla dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 31-07-2020 05:41:29

16. Düzce merkezden ben ahmet. selamun aleyküm sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler 02-08-2020 01:17:28

17. Erzincan merkezden ben ahmet. Selamlar siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 02-08-2020 19:57:01

18. Uşak merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siten gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 04-08-2020 23:15:47

19. Sivas merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:39:09

20. Mrb web siteniz süper ötesi hayran edici, teşekkürler

21. Sinop merkezden ben ali. Mrb web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 10-08-2020 03:09:42

22. Merhaba paylaşımınız vallaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

23. Selamlar sayfanız ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım

24. selamun aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

25. Merhaba sayfa inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Mrb sayfanız cidden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

27. Kastamonu merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, saolun 01-09-2020 01:07:45

28. Erzincan merkezden ben ziya. Selamlar paylaşım vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 08-09-2020 23:16:37

29. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, şukuladım

30. Merhabalar web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

31. Düzce merkezden ben ahmet. Mrb web sitesi gerçekten mükemmel, face de paylaştım 15-09-2020 11:28:26

32. Kırklareli merkezden ben ali. Slm web sitesi valla çok güzel, tebrikler 19-09-2020 02:15:45

33. selam arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

34. Tunceli merkezden ben Emine. Mrb sayfa yeminle hoşuma gitti, teşekkürler 23-09-2020 16:54:53

35. selam arkadaşlar sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, sağolun

37. Isparta merkezden ben ahmet. Merhaba web sitesi inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 29-09-2020 12:12:05

38. Kütahya merkezden ben ali. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha hayran edici, facebookta paylaştım 02-10-2020 11:28:57

39. Merhaba herkese web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

40. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , doruk – 350

41. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 107

42. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Emine – 262

43. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ziya – 50

44. Siirt dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 287

45. Slm siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

46. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selamlar paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım , Emine – 260

47. Malatya merkezden ben mehmet. Selam sayfanız vallaha billaha çok güzel, sağolun 21-11-2020 15:18:43

48. Elazığ dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Selamın aleyküm web sitesi inan ki hoşuma gitti, şukuladım , banu – 150

49. Diyarbakır dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Merhaba herkese paylaşım inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 286

50. Kayseri dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Selamın aleyküm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 124

51. Denizli merkezden ben . selamun aleyküm siteniz inanki iyi, tebrikler 28-11-2020 15:19:20

52. Erzurum dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Slm sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 80

53. Erzurum dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 365

54. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha mükemmel, face de paylaştım , memo – 161

55. Giresun merkezden ben ahmet. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-12-2020 14:22:00

56. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım cidden güzel, teraziye tıkladım

57. elif yılmaz Reply

Mrb paylaşımınız inanki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

58. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Mrb web sitesi ciddiyim dikkat çekici, saolun , ali – 473

59. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım

60. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız inanki iyi, teşekkürler , elif yılmaz – 360

61. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 102

62. Aydın dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Selamın aleyküm siteniz valla hayran edici, sağolun , Emine – 295

63. Selam herkese web siteniz valla hayran edici, linkedinde paylaştım

64. Zonguldak merkezden ben Aylin. Mrb web siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım 11-01-2021 14:15:22

65. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selam herkese web siten yeminle hayran bıraktı, tebrikler , hatice – 112

66. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Mrb paylaşımın vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 49

67. Selam herkese bu web sitesi inanki hayran edici, saolun

68. Adana dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Slm bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 383

69. Burdur merkezden ben Emine. Mrb web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 01-03-2021 04:59:30

70. Bilecik dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Merhaba siteniz yeminle dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , Aylin – 453

71. Kocaeli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, twitter da paylaştım 14-03-2021 22:05:17

72. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz inanki çok güzel, facebookta paylaştım , Hasan – 75

73. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 9

74. Merhaba paylaşım inanki dikkatimi çekti, teşekkürler

75. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran edici, saolun 13-04-2021 03:23:03

76. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. selamun aleyküm siten inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ziya – 322

77. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Slm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , banu – 36

78. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 334

79. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selam paylaşımınız inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 62

80. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok iyi, şukuladım

81. selamun aleyküm sayfa inan ki mükemmel, facebookta paylaştım

82. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 333

83. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım cidden güzel, saolun , ahmet – 340

84. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun , Hasan – 108

85. Kayseri dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Merhaba herkese siten cidden hoşuma gitti, sağolun , Gürbüz – 323

86. Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , ziya – 183

87. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 451

88. Osmaniye dan kimler var. Yolsuz yasalar ve kötü politikacılar, onları orada uygulamak için polis olmadan insanlar üzerinde hiçbir güce sahip değildir; polis, köleliğin devam ettiği kadar uzun süre dayanmasının temel nedenidir. . Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 82

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link