Kategoriler
Genel

Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk

Kendinize şu soruyu sormanızı istiyorum: TPTB ne istiyor, sosyal elitler, derebeleriniz ve yönetici sınıf ne istiyor?

Daha fazla güç, daha fazla ayrıcalık ve onlara tutunmak doğru mu?

Öyleyse neden tüm LGBT şeyleri zorlamaya, yasadışı mültecileri ve mültecileri karşılamaya vb. Cehennem incelikli değiller ve çok fazla çaba harcamıyorlar, aslında etiket / kimlik politikaları lego oynamak için çok uğraşıyorlar ve morbid obez olan siyah bir Yahudi transseksüel lezbiyen bulabilirseniz, kısa sürede büyük bir giyim markası için bir yüz yarattı.

Açıkçası TPTB, bu gündemi yüreğinin gerçek nezaketinden dışarı itmiyor.

Çok daha sinsi bir şey.

Çünkü mevcut güç yapısını korumak için TPTB’nin istenmeyen aptalların yanlarında olması gerekir.

Bunu yapmak için hem olumlu güdü hem de olumsuz uyaranlara ihtiyacınız var.

İkincisi daha da iyi çalışır.

Psikologlar, 50 dolar kaybetmenizin 50 dolar almaktan daha acı verici olduğu çalışmalarından sonra çalışmalar yaptılar. İnsanları yanınıza almak için, onlardan biri olduğunuzu göstermek yeterli değildir. Onlara her ikinizin de aynı ortak düşmana sahip olduğunu göstermelisiniz.

Görüyorsunuz, bazı ülkelerde, yetkililer eşcinsel insanlara zor zamanlar vermek için kendi yollarından çıkıyorlar. Eşcinsel insanları çatı üstlerinden atıyorlar ve bunlara örnek vermek için vinçlere asıyorlar.

Tahmin edebileceğiniz gibi, eşcinseller bu ülkelerde sosyal olarak kabul edilemez.

Güzel, şimdi noktaları birleştiriyorsun ve bunun nereye gittiğini görüyorsun.

Amerikan halkı kibar. Amerika’da Eşcinsel karşıtı sosyal olarak kabul edilemez. Anti-LGBTQIA ++ sosyal olarak kabul edilemez. Göçmen ve anti-mülteciler sosyal olarak kabul edilemez.

TPTB doğal olarak bu altın yumurtanın yumurtlamaktan çıkmasına izin vermezdi. Oldukça bir gösteri yapacaklar ve bu insanların boklarını kucakladıkları için geçit töreni yapacaklar, gerçekte lanet vermiyorlar.

Bu bir taş, 3 kuş tür hile.

İlk kuş, erdemli sinyal verdiniz. Otomatik olarak çok sayıda insan yanınızda olur.

2’nci kuş, çok fazla insan yarattınız, ancak düşmanınızın kesin bir azınlığı. Varsayılan olarak, nüfusun geri kalanını sizin tarafınızdan alırsınız. Eleştirmen, eğrilebilir ve küstah olanı eleştirmek için bükülebilir. Bir gün bahse giriyorum, bazı plak şirketleri rekor kırıyor (cezalandırılmadı) ve belirli bir rapçiyi beğenmediyseniz, ırkçısınız diyorsunuz. Ya da sadece ırkçıların cumhuriyetçiler için oy kullandıkları DNC ipucu (büyük ölçüde zaten böyle)

3. kuş, size karşı değil, kendi aralarında savaşan insanlar var.

İkincisi en suludur. Geriye dönük 3. dünya ülkelerinde TPTB şöyle diyebilir: Bize karşı ne tür ucubeler ve tuhaflıklar var? Cinsel sapkın insanlar!

Amerika’da TPTB basitçe şunu söyleyebilir: Bize ne tür acınacak insanlar olduğunu görüyor musunuz? Mysoginistler, homofoblar, yabancı düşmanları, bigots, beyaz süpremacistler ve ırkçılar. Onlardan biri misin? Hayır? O zaman bizimle birlikte durdun!

Batı medeniyetinin Kraliyet Mücevheri, şimdiye kadarki en değerli başarı A, B veya C ideolojisini benimsemek ve daha sonra farklı görüşlere sahip insanları hor görmemek, ancak bir dizi savunmayı desteklerken herkesin kendi görüşlerine sahip olma HAKKINA saygı duymak özgür düşünen insanların aynı kalıp kullanılarak imal edilen ve bir üretim hattından çıkan insansız uçaklar yerine barış içinde birlikte var olmalarına izin veren ilkeler.

“Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk” için 31 yanıt

Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-06-2020 06:01:25

Balıkesir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-06-2020 10:22:49

Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 08:32:40

Afyon merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-07-2020 08:03:26

Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 20:30:55

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-07-2020 01:25:27

Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-08-2020 22:54:49

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2020 03:49:51

Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 21:43:03

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-08-2020 15:02:06

Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 06:18:04

Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-09-2020 07:14:12

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir