Kendinize şu soruyu sormanızı istiyorum: TPTB ne istiyor, sosyal elitler, derebeleriniz ve yönetici sınıf ne istiyor?

Daha fazla güç, daha fazla ayrıcalık ve onlara tutunmak doğru mu?

Öyleyse neden tüm LGBT şeyleri zorlamaya, yasadışı mültecileri ve mültecileri karşılamaya vb. Cehennem incelikli değiller ve çok fazla çaba harcamıyorlar, aslında etiket / kimlik politikaları lego oynamak için çok uğraşıyorlar ve morbid obez olan siyah bir Yahudi transseksüel lezbiyen bulabilirseniz, kısa sürede büyük bir giyim markası için bir yüz yarattı.

Açıkçası TPTB, bu gündemi yüreğinin gerçek nezaketinden dışarı itmiyor.

Çok daha sinsi bir şey.

Çünkü mevcut güç yapısını korumak için TPTB’nin istenmeyen aptalların yanlarında olması gerekir.

Bunu yapmak için hem olumlu güdü hem de olumsuz uyaranlara ihtiyacınız var.

İkincisi daha da iyi çalışır.

Psikologlar, 50 dolar kaybetmenizin 50 dolar almaktan daha acı verici olduğu çalışmalarından sonra çalışmalar yaptılar. İnsanları yanınıza almak için, onlardan biri olduğunuzu göstermek yeterli değildir. Onlara her ikinizin de aynı ortak düşmana sahip olduğunu göstermelisiniz.

Görüyorsunuz, bazı ülkelerde, yetkililer eşcinsel insanlara zor zamanlar vermek için kendi yollarından çıkıyorlar. Eşcinsel insanları çatı üstlerinden atıyorlar ve bunlara örnek vermek için vinçlere asıyorlar.

Tahmin edebileceğiniz gibi, eşcinseller bu ülkelerde sosyal olarak kabul edilemez.

Güzel, şimdi noktaları birleştiriyorsun ve bunun nereye gittiğini görüyorsun.

Amerikan halkı kibar. Amerika’da Eşcinsel karşıtı sosyal olarak kabul edilemez. Anti-LGBTQIA ++ sosyal olarak kabul edilemez. Göçmen ve anti-mülteciler sosyal olarak kabul edilemez.

TPTB doğal olarak bu altın yumurtanın yumurtlamaktan çıkmasına izin vermezdi. Oldukça bir gösteri yapacaklar ve bu insanların boklarını kucakladıkları için geçit töreni yapacaklar, gerçekte lanet vermiyorlar.

Bu bir taş, 3 kuş tür hile.

İlk kuş, erdemli sinyal verdiniz. Otomatik olarak çok sayıda insan yanınızda olur.

2’nci kuş, çok fazla insan yarattınız, ancak düşmanınızın kesin bir azınlığı. Varsayılan olarak, nüfusun geri kalanını sizin tarafınızdan alırsınız. Eleştirmen, eğrilebilir ve küstah olanı eleştirmek için bükülebilir. Bir gün bahse giriyorum, bazı plak şirketleri rekor kırıyor (cezalandırılmadı) ve belirli bir rapçiyi beğenmediyseniz, ırkçısınız diyorsunuz. Ya da sadece ırkçıların cumhuriyetçiler için oy kullandıkları DNC ipucu (büyük ölçüde zaten böyle)

3. kuş, size karşı değil, kendi aralarında savaşan insanlar var.

İkincisi en suludur. Geriye dönük 3. dünya ülkelerinde TPTB şöyle diyebilir: Bize karşı ne tür ucubeler ve tuhaflıklar var? Cinsel sapkın insanlar!

Amerika’da TPTB basitçe şunu söyleyebilir: Bize ne tür acınacak insanlar olduğunu görüyor musunuz? Mysoginistler, homofoblar, yabancı düşmanları, bigots, beyaz süpremacistler ve ırkçılar. Onlardan biri misin? Hayır? O zaman bizimle birlikte durdun!

Batı medeniyetinin Kraliyet Mücevheri, şimdiye kadarki en değerli başarı A, B veya C ideolojisini benimsemek ve daha sonra farklı görüşlere sahip insanları hor görmemek, ancak bir dizi savunmayı desteklerken herkesin kendi görüşlerine sahip olma HAKKINA saygı duymak özgür düşünen insanların aynı kalıp kullanılarak imal edilen ve bir üretim hattından çıkan insansız uçaklar yerine barış içinde birlikte var olmalarına izin veren ilkeler.

Author

83 Comments

1. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb sayfanız valla hayran edici, saolun 28-06-2020 05:55:00

2. Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım 28-06-2020 06:01:25

3. Balıkesir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım 28-06-2020 10:22:49

4. Kayseri merkezden ben gaye. Merhaba siten vallaha billaha dikkat çekici, teşekkürler 29-06-2020 04:39:20

5. Selamın aleyküm sayfan gerçekten iyi, facebookta paylaştım

6. Merhaba herkese web siteniz inanılmaz güzel, teraziye tıkladım

7. Gümüşhane merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfa valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-07-2020 08:32:40

8. Bartın merkezden ben Gürbüz. Slm web siteniz vallaha mükemmel, şukuladım 17-07-2020 23:30:41

9. Afyon merkezden ben ahmet. Selam paylaşımınız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım 18-07-2020 08:03:26

10. Malatya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-07-2020 20:30:55

11. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkatimi çekti, sağolun

12. elif yılmaz Reply

Tunceli merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 26-07-2020 01:25:27

13. Aydın merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 02-08-2020 22:45:53

14. Kırıkkale merkezden ben doruk. Selam herkese sayfanız gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 02-08-2020 22:54:49

15. Yalova merkezden ben ahmet. Slm sayfa süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 04-08-2020 22:26:11

16. Gürbüz Reply

Balıkesir merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 06-08-2020 03:49:51

17. Bingöl merkezden ben mehmet. Selamlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 06-08-2020 21:43:03

18. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Gürbüz Reply

Merhaba siteniz yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

20. elif yılmaz Reply

Edirne merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm paylaşımın inanki dikkat çekici, teraziye tıkladım 30-08-2020 15:02:06

21. Adana merkezden ben doruk. Slm web sitesi gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım 30-08-2020 21:09:05

22. Sinop merkezden ben ziya. Merhabalar web siten yeminle çok iyi, teşekkürler 31-08-2020 13:49:08

23. selamun aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

24. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

25. Muğla merkezden ben Aylin. Merhaba herkese siten valla çok güzel, linkedinde paylaştım 17-09-2020 06:18:04

26. Giresun merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler 23-09-2020 07:14:12

27. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 28-09-2020 10:57:17

28. Selam paylaşımın valla güzel, facebookta paylaştım

29. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Merhabalar web siten inan ki mükemmel, twitter da paylaştım

31. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. Merhabalar siteniz vallaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ziya – 250

32. Amasya dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Mrb siteniz gerçekten çok iyi, face de paylaştım , Hasan – 294

33. selamun aleyküm web sitesi vallaha güzel, twitter da paylaştım

34. Selamlar web siten inanılmaz iyi, facebookta paylaştım

35. merhaba arkadaşlar sayfan valla güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

36. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla dikkat çekici, tebrikler , emin – 142

37. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. Selamlar siteniz gerçekten hayran edici, tebrikler , banu – 226

38. Merhaba herkese paylaşım yeminle iyi, twitter da paylaştım

39. Merhaba siten harbiden dikkat çekici, face de paylaştım

40. Yozgat merkezden ben mehmet. Slm sayfanız inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun 01-12-2020 02:34:19

41. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese web sitesi inanki iyi, saolun 01-12-2020 13:55:56

42. Kars dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Merhaba web siten yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , emin – 491

43. Burdur dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Merhaba herkese paylaşımınız cidden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 9

44. Antalya merkezden ben doruk. Mrb web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 09-12-2020 11:00:43

45. Iğdır merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar sayfanız inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım 15-12-2020 22:53:44

46. Zonguldak dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, şukuladım , ziya – 185

47. Merhaba herkese web siten inan ki mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

48. Artvin merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım 01-01-2021 02:25:44

49. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. Slm web sitesi harbiden dikkat çekici, linkedinde paylaştım , memo – 303

50. Bartın dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . merhaba arkadaşlar sayfanız cidden iyi, şukuladım , – 269

51. Nevşehir merkezden ben memo. Selam sayfanız vallaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-01-2021 07:28:58

52. Siirt merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 16-01-2021 00:18:56

53. Tunceli dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Mrb paylaşımınız vallaha billaha güzel, sağolun , emin – 370

54. Iğdır merkezden ben ali. Merhaba sayfanız gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 18-01-2021 03:10:16

55. Merhabalar sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

56. Sakarya merkezden ben mehmet. Mrb siteniz gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım 27-01-2021 18:59:27

57. selam arkadaşlar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım

58. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki mükemmel, saolun , – 138

59. Bursa merkezden ben emin. Selam paylaşımınız harbiden iyi, facebookta paylaştım 08-02-2021 16:48:48

60. Gümüşhane merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfan süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım 08-02-2021 16:49:19

61. Edirne merkezden ben Emine. Merhabalar siteniz harbiden hoşuma gitti, sağolun 08-02-2021 23:40:57

62. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 85

63. Sakarya merkezden ben Emine. Selam herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 10-03-2021 17:06:50

64. Bu konu : ” Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk ” çok güzel. Merhaba sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 246

65. Gürbüz Reply

Slm sayfa inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

66. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

67. Bartın merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-04-2021 12:37:13

68. Selam web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, şukuladım

69. Çorum dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok güzel, teşekkürler , hatice – 277

70. Elazığ dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Selam herkese web siteniz valla güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 115

71. Bolu dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . merhaba arkadaşlar paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , mehmet – 346

72. Eskişehir dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, face de paylaştım , mehmet – 17

73. Muş dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle dikkat çekici, teşekkürler , Emine – 202

74. Bursa dan kimler var. Yönetici seçkinler, cinsiyet akışkanlığı, LGBTQIA ++ ve siyasi doğruluk . selamun aleyküm sayfanız valla hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 410

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link