Pek çok biyoteknoloji şirketi covid tedavisi yaptı ama bunlar etkinliği kanıtlanmış olsun ya da olmasın piyasaya sürülmedi.

Aşı tam FDA onayı almadı, sadece acil kullanım izni aldılar. Bu, durum ciddi olduğu için kusurlu aşıyı test edecekleri anlamına gelir (doğru olsun ya da olmasın).

O zaman kürler için de acil kullanımı onaylayın! Ivermectin, HCQ, regeneron (Trump’ın kullandığı) ve birçok yayınlanmamış tedavi şirketi geliştiriyor. Hükümetler bize deneysel mRNA gibi bir şey aşılayacaklarsa tedaviyi bırakın.

Hayır, yapmazlardı, daha önce başka nezle ve hatta ebola ile birkaç pandemi girişiminde bulundular, ebola çok güçlüydü ve gripler çok zayıftı. Pandemi ile bizi etkili bir şekilde öldürmelerinin hiçbir yolu yoktu.

Bizi pandemi ile öldürmenin tek yolu tedaviyi yasaklamaktı. Covid grip seviyesi olup olmadığı önemli değil, ilaçsız mevsimsel grip bile sizi öldürebilir.

45 Comments

1. Şanlıurfa dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun , doruk – 81

2. Kocaeli dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 372

3. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hayran edici, teraziye tıkladım , Hasan – 56

4. İzmir merkezden ben . merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki iyi, saolun 16-07-2021 06:48:20

5. Bayburt merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha çok iyi, saolun 16-07-2021 13:51:59

6. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Mrb paylaşım inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 181

7. Kilis merkezden ben mehmet. Slm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler 17-07-2021 12:26:58

8. Adıyaman dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, tebrikler , emin – 10

9. Osmaniye merkezden ben doruk. Slm paylaşım vallaha hayran edici, tebrikler 21-07-2021 07:09:23

10. Isparta dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . Mrb paylaşımın inanki iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 357

11. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım

12. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 230

13. Yalova merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 31-07-2021 08:36:23

14. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha iyi, face de paylaştım

15. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım cidden güzel, facebookta paylaştım , – 208

16. Çanakkale merkezden ben banu. Selam herkese sayfa gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım 03-08-2021 07:10:01

17. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Selam paylaşımınız yeminle iyi, şukuladım , banu – 349

18. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Selam siteniz inanılmaz mükemmel, şukuladım , mehmet – 30

19. Burdur dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . Selam bu web sitesi inanki hayran edici, saolun , hatice – 271

20. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle çok güzel, şukuladım

21. Aksaray dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 381

22. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok güzel, sağolun , mehmet – 108

23. Edirne merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfa harbiden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-08-2021 22:18:36

24. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım

25. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

26. Sakarya merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-09-2021 18:09:44

27. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Slm sayfan süper ötesi dikkat çekici, tebrikler , gaye – 437

28. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle hayran edici, saolun

29. Bartın merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa cidden dikkat çekici, teşekkürler 17-09-2021 01:34:06

30. Çorum merkezden ben memo. Selam herkese bu web sitesi cidden mükemmel, face de paylaştım 17-09-2021 04:09:30

31. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , memo – 151

32. Kilis merkezden ben memo. Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, teşekkürler 19-09-2021 02:27:19

33. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten dikkat çekici, face de paylaştım , Hasan – 6

34. Isparta merkezden ben ziya. Merhaba siten vallaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 20-09-2021 02:31:36

35. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle iyi, tebrikler , memo – 362

36. Ardahan merkezden ben memo. Merhaba bu web sitesi inanki güzel, şukuladım 21-09-2021 02:33:48

37. Selam web siten vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

38. Hatay merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha iyi, tebrikler 22-09-2021 06:43:42

39. Bartın dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . Mrb sayfanız gerçekten çok güzel, saolun , Hasan – 154

40. Bu konu : ” Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , doruk – 413

41. Gümüşhane dan kimler var. Yönetici sınıf pandemiyi bitirmemenin yolunu buldu, asla tedaviyi bırakmadı . Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 204

42. Edirne merkezden ben ali. Selam herkese bu web sitesi harbiden güzel, facebookta paylaştım 24-09-2021 20:43:40

Write A Comment