Kategoriler
Genel

Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı

2018’den “Devlet Dairesi Yanlışlıkla Orgazma Neden Olan Zihin Kontrol Silahlarına İlişkin Raporları Yayınladı” başlıklı makaleleri bulabilirsiniz (https://www.iflscience.com/technology/government-agency-accidentally-releases-reports-on-orgasminducing-mind-control-weapons/).

Bir gece evimde yatakta yatıyordum (amansız aylar geçtikten sonra), aniden son derece güçlü anal “penetrasyon” hissettim ve penisim sertleşti. Anal penetrasyon gitmedi ve ben orada saçma koydu ben sonunda orgazm, benim pantolon boşalma. Bu olay, art arda birkaç gün boyunca günde birkaç kez tekrarlandı. Ben anal penetrasyon hissi uyanmak ve hemen uyanma üzerine boşalma. O zamanlar 22 yaşındaydım.

Gangstalking sadece gerçek değil, aynı zamanda hedeflenen bireylerin yönlendirilmiş enerji (psiko-elektronik) işkencesi. Açıkçası bu uzak psiko-elektronik silahlar sadece vücudun herhangi bir yerinde ağrıya neden olmakla kalmaz, aynı zamanda zorla orgazm, hayalet dokunma hissi, kaşıntılı hale getirme, bedensel işlevleri modüle etme ve çok daha fazlası gibi birçok başka etkiye de sahiptir. Polise tecavüz kurbanı olduğumu söylemek istiyorum ama bana inanmayacaklarını ve akıl hastası olduğumu düşüneceklerini biliyorum (ABD hükümetinin tüm bunları uzaktan yapabilen bu elektromanyetik silahları detaylandıran belgelerden sızması durumunda bile) .

Aileden, arkadaşlarımdan ve polisten tamamen desteklemediğim senaryolar (hepsi orgazma neden olan uzak psiko-elektronik silahlar hakkında hükümetten sızan bilgiler olmasına rağmen, zihinsel olarak hastalandığımı düşünenler) , elektromanyetik zihin kontrolüdür. 2018 yılında sızdırılan belgelerde “Cep Telefonu Şebekesi ve Cep Telefonları Üzerinden Kitle ve Bireysel Uzaktan Zihin Kontrolü” ifadesi yer aldı. Biliyorum bu şeylerin ilk etapta inanması zor, ama uzaktan zihin kontrolü, tüm bu hedeflenen bireylerin sadece zihinsel olarak hasta olduğuna inanarak toplumda bir rol oynamak zorunda.

Gangstalking, uzaktan psiko-elektronik silahlar ve zihin kontrolü bugün dünyamızda meydana gelen gizli suçlardır ve hayatımın geri kalanını kendimi ve adaletli diğer hedefli bireylere farkındalık yaratmaya ve adalet getirmeye adamak istiyorum.

“Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı” için 34 yanıt

Kocaeli merkezden ben gaye. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 29-04-2020 03:10:48

Ankara merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2020 04:58:50

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler 29-04-2020 06:04:26

Bitlis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 10:49:39

Yozgat merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:49:54

Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:50:04

Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 22-05-2020 03:03:56

Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım 05-06-2020 16:33:03

Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-06-2020 23:31:06

Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-06-2020 01:11:08

Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-06-2020 15:44:12

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım 18-06-2020 14:10:16

Van merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 00:46:46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir