Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı

2018’den “Devlet Dairesi Yanlışlıkla Orgazma Neden Olan Zihin Kontrol Silahlarına İlişkin Raporları Yayınladı” başlıklı makaleleri bulabilirsiniz (https://www.iflscience.com/technology/government-agency-accidentally-releases-reports-on-orgasminducing-mind-control-weapons/).

Bir gece evimde yatakta yatıyordum (amansız aylar geçtikten sonra), aniden son derece güçlü anal “penetrasyon” hissettim ve penisim sertleşti. Anal penetrasyon gitmedi ve ben orada saçma koydu ben sonunda orgazm, benim pantolon boşalma. Bu olay, art arda birkaç gün boyunca günde birkaç kez tekrarlandı. Ben anal penetrasyon hissi uyanmak ve hemen uyanma üzerine boşalma. O zamanlar 22 yaşındaydım.

Gangstalking sadece gerçek değil, aynı zamanda hedeflenen bireylerin yönlendirilmiş enerji (psiko-elektronik) işkencesi. Açıkçası bu uzak psiko-elektronik silahlar sadece vücudun herhangi bir yerinde ağrıya neden olmakla kalmaz, aynı zamanda zorla orgazm, hayalet dokunma hissi, kaşıntılı hale getirme, bedensel işlevleri modüle etme ve çok daha fazlası gibi birçok başka etkiye de sahiptir. Polise tecavüz kurbanı olduğumu söylemek istiyorum ama bana inanmayacaklarını ve akıl hastası olduğumu düşüneceklerini biliyorum (ABD hükümetinin tüm bunları uzaktan yapabilen bu elektromanyetik silahları detaylandıran belgelerden sızması durumunda bile) .

Aileden, arkadaşlarımdan ve polisten tamamen desteklemediğim senaryolar (hepsi orgazma neden olan uzak psiko-elektronik silahlar hakkında hükümetten sızan bilgiler olmasına rağmen, zihinsel olarak hastalandığımı düşünenler) , elektromanyetik zihin kontrolüdür. 2018 yılında sızdırılan belgelerde “Cep Telefonu Şebekesi ve Cep Telefonları Üzerinden Kitle ve Bireysel Uzaktan Zihin Kontrolü” ifadesi yer aldı. Biliyorum bu şeylerin ilk etapta inanması zor, ama uzaktan zihin kontrolü, tüm bu hedeflenen bireylerin sadece zihinsel olarak hasta olduğuna inanarak toplumda bir rol oynamak zorunda.

Gangstalking, uzaktan psiko-elektronik silahlar ve zihin kontrolü bugün dünyamızda meydana gelen gizli suçlardır ve hayatımın geri kalanını kendimi ve adaletli diğer hedefli bireylere farkındalık yaratmaya ve adalet getirmeye adamak istiyorum.

“Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı” üzerine 71 yorum

1. Ankara merkezden ben Gürbüz. Mrb sayfanız süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 29-04-2020 04:58:50

2. Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa inanki hoşuma gitti, teşekkürler 29-04-2020 06:04:26

3. Bitlis merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm paylaşımın cidden çok güzel, face de paylaştım 14-05-2020 10:49:39

4. Yozgat merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım 14-05-2020 10:49:54

5. Çankırı merkezden ben ahmet. Selamlar paylaşımın harbiden iyi, teraziye tıkladım 14-05-2020 10:50:04

6. Düzce merkezden ben banu. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 22-05-2020 03:03:56

7. Afyon merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm paylaşım inanki mükemmel, twitter da paylaştım 05-06-2020 16:33:03

8. Sivas merkezden ben Emine. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 09-06-2020 23:31:06

9. Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 10-06-2020 01:11:08

10. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, linkedinde paylaştım 11-06-2020 15:44:12

11. Muş merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım 18-06-2020 14:10:16

12. Van merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 08-07-2020 00:46:46

13. Eskişehir merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 09-08-2020 20:23:21

14. Erzincan merkezden ben banu. Selam bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 12-08-2020 15:21:27

15. Nevşehir merkezden ben ziya. Selam paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-09-2020 08:55:56

16. Zonguldak merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden çok güzel, saolun 11-09-2020 05:01:06

17. Erzincan merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim mükemmel, linkedinde paylaştım 21-09-2020 15:35:50

18. Düzce merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok güzel, sağolun 28-09-2020 00:12:23

19. Manisa merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:31:48

20. Çorum merkezden ben mehmet. selamun aleyküm paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-10-2020 16:00:34

21. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 202

22. Eskişehir merkezden ben mehmet. Mrb bu web sitesi inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 08:30:55

23. Adıyaman merkezden ben ali. Selam herkese siteniz harbiden mükemmel, twitter da paylaştım 22-10-2020 11:14:16

24. Trabzon dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . selamun aleyküm siteniz inan ki dikkatimi çekti, teşekkürler , ahmet – 34

25. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inanki dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 71

26. Rize dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . Selam herkese web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 26

27. İstanbul merkezden ben Emine. Merhaba herkese siteniz inanki hayran bıraktı, sağolun 27-10-2020 17:55:54

28. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , gaye – 220

29. Kırıkkale dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . Merhaba sayfan vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 304

30. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 171

31. Kilis merkezden ben emin. selam arkadaşlar sayfa yeminle çok güzel, face de paylaştım 23-11-2020 18:36:43

32. Bartın merkezden ben banu. Merhaba herkese web siten inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 15-12-2020 23:00:56

33. Malatya dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . Selam web siteniz harbiden çok iyi, şukuladım , Aylin – 31

34. Erzurum dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . Slm paylaşımınız harbiden dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 378

35. Diyarbakır dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanki güzel, face de paylaştım , ali – 172

36. Nevşehir dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 124

37. Sakarya dan kimler var. Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı . Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, şukuladım , hatice – 94

38. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ziya – 242

39. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. Slm siten ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 459

40. Bu konu : ” Yönlendirilmiş Enerji (Psiko-Elektronik) Silah Uzaktan Tecavüz / Aylar Gangstalkededildikten Sonra Cinsel Saldırı ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle çok güzel, face de paylaştım , elif yılmaz – 73

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link