Şimdi yorum yaptığımda “Bunu çok yaptın, ara ver” diyor ve her yorum arasında 10 dakika beklememe neden oluyor. Bir yorum yaptım, 30 dakika sonra başka bir yorum yaptım, 5 dakika sonra sadece bu mesajı almak için başka bir yorum yaptım. Bu mesajı başka biri mi alıyor yoksa sadece ben mi?

79 Comments

1. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler 22-07-2021 11:32:57

2. İzmir dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Merhabalar bu web sitesi ciddiyim güzel, teraziye tıkladım , Hasan – 20

3. Düzce merkezden ben emin. Selam sayfanız gerçekten çok güzel, tebrikler 22-07-2021 11:33:41

4. Konya dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Slm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , gaye – 27

5. Hatay merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın gerçekten iyi, sağolun 22-07-2021 11:37:08

6. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Slm siten ciddiyim iyi, face de paylaştım , Gürbüz – 416

7. Erzurum merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha hoşuma gitti, şukuladım 22-07-2021 11:46:38

8. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler , emin – 8

9. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 438

10. Kırklareli dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selam paylaşım süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , memo – 214

11. Konya dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Merhaba web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , banu – 260

12. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. selamun aleyküm siten yeminle çok iyi, sosyal medyada paylaştım , banu – 435

13. Selam sayfanız harbiden çok iyi, face de paylaştım

14. Kütahya merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, şukuladım 22-07-2021 11:55:42

15. Selam herkese siteniz inan ki hayran edici, teraziye tıkladım

16. Niğde dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Merhabalar paylaşımınız valla dikkat çekici, şukuladım , ahmet – 42

17. Şanlıurfa dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Slm web siteniz yeminle hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ziya – 47

18. Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

19. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selamlar sayfa cidden mükemmel, saolun , doruk – 413

20. Selam paylaşım inan ki iyi, sosyal medyada paylaştım

21. Isparta merkezden ben ali. selamun aleyküm sayfa inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 22-07-2021 12:06:46

22. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selamlar sayfanız gerçekten çok iyi, şukuladım , hatice – 390

23. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selam web siten inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 262

24. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok güzel, facebookta paylaştım , banu – 87

25. Sakarya dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selamın aleyküm sayfan harbiden hoşuma gitti, saolun , ali – 317

26. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanki çok güzel, sağolun , Emine – 131

27. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha billaha iyi, tebrikler , – 301

28. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla mükemmel, twitter da paylaştım , mehmet – 85

29. Düzce dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 450

30. Eskişehir merkezden ben ali. Slm web siteniz inan ki iyi, şukuladım 22-07-2021 12:22:38

31. Uşak merkezden ben Hasan. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 12:22:51

32. merhaba arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, tebrikler

33. Amasya merkezden ben gaye. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, teraziye tıkladım 22-07-2021 12:23:36

34. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Slm web sitesi süper ötesi güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 107

35. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhaba sayfanız yeminle hayran edici, teraziye tıkladım , Gürbüz – 494

36. Şırnak dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 63

37. Giresun dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Merhabalar sayfanız inanılmaz çok güzel, face de paylaştım , ali – 161

38. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, face de paylaştım

39. Bitlis merkezden ben ali. Mrb siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, sağolun 22-07-2021 15:51:28

40. Kastamonu dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . selamun aleyküm sayfa inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 362

41. Konya dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . merhaba arkadaşlar paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 171

42. Merhaba paylaşımın süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım

43. Selamın aleyküm bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

44. Ordu dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selam web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 253

45. Iğdır merkezden ben banu. Selam herkese paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler 22-07-2021 20:25:37

46. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim iyi, teşekkürler , doruk – 444

47. Ordu dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Slm paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Emine – 160

48. Kocaeli merkezden ben memo. Slm web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-07-2021 20:36:18

49. Adana merkezden ben ahmet. Mrb siteniz vallaha mükemmel, teşekkürler 22-07-2021 20:56:56

50. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler , mehmet – 132

51. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , memo – 352

52. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım

53. Merhaba herkese sayfa gerçekten mükemmel, şukuladım

54. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selam web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 95

55. Merhabalar bu web sitesi valla mükemmel, teraziye tıkladım

56. Sivas dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Mrb web siteniz inan ki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ziya – 199

57. Muğla dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Mrb paylaşım vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 124

58. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 17

59. Adıyaman merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar siteniz valla çok güzel, facebookta paylaştım 28-07-2021 14:20:25

60. Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

61. Bayburt dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Merhaba herkese web siteniz valla hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 130

62. Gürbüz Reply

Slm bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım

63. elif yılmaz Reply

Slm web siteniz inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

64. Kars merkezden ben gaye. Mrb sayfan inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 15-08-2021 18:17:28

65. elif yılmaz Reply

Karaman merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 15-08-2021 20:59:32

66. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhaba sayfan valla hayran bıraktı, teşekkürler , Emine – 4

67. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 58

68. Kocaeli dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Mrb sayfan harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 173

69. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 158

70. Bilecik dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Mrb siten vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 104

71. Merhabalar sayfa inan ki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

72. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, şukuladım , mehmet – 436

73. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Selam web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , Emine – 157

74. Mardin dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . merhaba arkadaşlar siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , ali – 220

75. Konya dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selamın aleyküm bu web sitesi cidden çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 381

76. Giresun dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selamlar web siten süper ötesi çok güzel, tebrikler , hatice – 21

77. Bu konu : ” Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 334

78. Hakkari dan kimler var. Yorumlar her biri arasında 10 dakika devre dışı bırakılıyor . Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , ziya – 326

Write A Comment