Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor!

HALKLAR, bu acil. Kullanıcılar tüm videolarını youtube’a yükler ve güvenli olacaklarına inanırlar. Youtube’a gerçek bir alternatif yok.

Kelimenin tam anlamıyla derin bir sahte modifiye edilmiş bir basın toplantısı videosunu izledim. Orijinali izledikten sadece birkaç saat sonra. Şimdi orijinal videoyu bulamıyorum. Bu son derece önemli şeyler ve BİZ KİŞİLER bataklığın içinde olan gölgeli bokun sona ermesine yardım etmek zorundayız!

Çok fazla insan tanrı rolünü oynamaya çalışıyor. Bu TÜM serin değil.

Trump’ın Pompeo ile tartıştığı tam videoyu arıyorum. Ona derin devlet dairesi başkanı diyorlar. 20 Mart’tan. Orijinali bulmada iyi şanslar. Birkaç gün önce silinmiştir. Videoda gerçekten neler olup bittiğine dair birçok ipucu var. Bu değişime ilk elden tanık olduğumuzdan beri tam panik modundayım ve bu konuda sessiz kalmam gerektiğini düşündüm ama bunun en iyi cevap olduğundan emin değilim. Bunun üzerinde birlikte çalışmalıyız. Derin devlet ile ordu arasında savaşın tam olduğuna inanıyorum. İkisinin arasında kötü adamın kim olduğunu anlayamıyorum. Hepimiz şu anda bu “akıllı toz” ile doluysak ve rızamız olmadan bedenimize zorlanmışsa ve insanlar öğrenirse, problemler olacaktır. Ama belki o zaman güçlerini pistlerindeki muhalifleri öldürmek için kullanabilirler? Belki bu yazıyı gönderdikten sonra saatler sonra öleceğim. Kim bilir. Her iki durumda da, bu tür bir izlemeyi insanlara zorlamanın etik dışı ve insanlık dışı olduğuna inanıyorum. Daha iyi bir seçenek, insanlara bu akıllı nano parçacıkları ile yontma veya almama seçeneği sunmak olacaktır. İnsanların ciğerlerine zorlamamak.

Şimdi, herkes bu videoyu bulabilir mi? Bir yerlerde birinin DVR kutusunda olması gerekiyor.

“Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor!” üzerine 78 yorum

1. Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-04-2020 05:10:38

2. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler 06-04-2020 07:52:48

3. Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 02:16:28

4. Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 23-04-2020 21:03:11

5. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 25-04-2020 08:31:06

6. Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 03-05-2020 17:51:06

7. Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, şukuladım 06-05-2020 14:54:52

8. Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:51:12

9. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 23-05-2020 19:56:38

10. Afyon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teşekkürler 28-05-2020 02:26:09

11. İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfan yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 10-06-2020 22:53:38

12. Burdur merkezden ben elif yılmaz. Merhaba paylaşım harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-06-2020 14:03:06

13. Niğde merkezden ben ahmet. Selam herkese web sitesi valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 07-08-2020 21:16:52

14. Karaman merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 08-08-2020 08:59:24

15. Trabzon merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 26-08-2020 20:31:57

16. Manisa merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 03-09-2020 03:20:54

17. Adana merkezden ben mehmet. Slm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 22-09-2020 20:32:00

18. Samsun dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, saolun , – 129

19. Mersin dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selam siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım , ali – 293

20. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanki mükemmel, tebrikler , ziya – 296

21. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 146

22. Elazığ dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selamın aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , – 220

23. Siirt dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 456

24. Kütahya dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Merhabalar sayfan harbiden hayran edici, teşekkürler , Aylin – 372

25. Kastamonu merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfan gerçekten hayran edici, face de paylaştım 01-12-2020 05:56:55

26. Niğde merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 02-12-2020 16:17:27

27. Sinop dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selam herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 181

28. Sakarya dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selamın aleyküm bu web sitesi inanki dikkat çekici, şukuladım , Emine – 40

29. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Slm sayfanız yeminle güzel, face de paylaştım , gaye – 340

30. Ordu dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selamlar siten inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ahmet – 46

31. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Slm paylaşımınız valla güzel, twitter da paylaştım , – 158

32. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , emin – 469

33. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Merhabalar web sitesi yeminle mükemmel, face de paylaştım , memo – 328

34. Hatay merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 04-01-2021 15:04:45

35. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar sayfa inanki ilgi uyandırıcı, saolun 09-01-2021 00:03:04

36. Bu konu : ” Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! ” çok güzel. Merhaba web siten valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 478

37. Iğdır dan kimler var. Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor! . Selamın aleyküm siten inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 98

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link