Kategoriler
Genel

Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor!

HALKLAR, bu acil. Kullanıcılar tüm videolarını youtube’a yükler ve güvenli olacaklarına inanırlar. Youtube’a gerçek bir alternatif yok.

Kelimenin tam anlamıyla derin bir sahte modifiye edilmiş bir basın toplantısı videosunu izledim. Orijinali izledikten sadece birkaç saat sonra. Şimdi orijinal videoyu bulamıyorum. Bu son derece önemli şeyler ve BİZ KİŞİLER bataklığın içinde olan gölgeli bokun sona ermesine yardım etmek zorundayız!

Çok fazla insan tanrı rolünü oynamaya çalışıyor. Bu TÜM serin değil.

Trump’ın Pompeo ile tartıştığı tam videoyu arıyorum. Ona derin devlet dairesi başkanı diyorlar. 20 Mart’tan. Orijinali bulmada iyi şanslar. Birkaç gün önce silinmiştir. Videoda gerçekten neler olup bittiğine dair birçok ipucu var. Bu değişime ilk elden tanık olduğumuzdan beri tam panik modundayım ve bu konuda sessiz kalmam gerektiğini düşündüm ama bunun en iyi cevap olduğundan emin değilim. Bunun üzerinde birlikte çalışmalıyız. Derin devlet ile ordu arasında savaşın tam olduğuna inanıyorum. İkisinin arasında kötü adamın kim olduğunu anlayamıyorum. Hepimiz şu anda bu “akıllı toz” ile doluysak ve rızamız olmadan bedenimize zorlanmışsa ve insanlar öğrenirse, problemler olacaktır. Ama belki o zaman güçlerini pistlerindeki muhalifleri öldürmek için kullanabilirler? Belki bu yazıyı gönderdikten sonra saatler sonra öleceğim. Kim bilir. Her iki durumda da, bu tür bir izlemeyi insanlara zorlamanın etik dışı ve insanlık dışı olduğuna inanıyorum. Daha iyi bir seçenek, insanlara bu akıllı nano parçacıkları ile yontma veya almama seçeneği sunmak olacaktır. İnsanların ciğerlerine zorlamamak.

Şimdi, herkes bu videoyu bulabilir mi? Bir yerlerde birinin DVR kutusunda olması gerekiyor.

“Youtube alternatifine ihtiyacımız var !!! orada videolar TPTB tarafından deli gibi değiştiriliyor!” için 26 yanıt

Şırnak merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-04-2020 05:10:38

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki mükemmel, tebrikler 06-04-2020 07:52:48

Uşak merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 13-04-2020 02:16:28

Bursa merkezden ben elif yılmaz. Slm web siten yeminle çok güzel, face de paylaştım 23-04-2020 21:03:11

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, şukuladım 25-04-2020 08:31:06

Diyarbakır merkezden ben ziya. Selamlar siteniz harbiden çok güzel, facebookta paylaştım 03-05-2020 17:51:06

Bilecik merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşım harbiden çok iyi, şukuladım 06-05-2020 14:54:52

Manisa merkezden ben Gürbüz. Selamlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-05-2020 08:51:12

Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 23-05-2020 19:56:38

Afyon merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz valla hayran edici, teşekkürler 28-05-2020 02:26:09

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir