Youtube değişti!

Sizi bilmiyorum çocuklar ama ben YouTube’dan bıktım, yıllar önce içerik saklamaktan, izlemekten zevk aldığım şeyleri kaldırmaya gittim, şimdi tüm favori aboneliklerim yasaklandı, ana sayfa dedikleri besleme sayfası aynı önemsiz şeylerle dolu, çoğunlukla daha önce gördüğüm şeyler veya görmek istemediğim şeyler, beslememden tek tek kaldırmasını istemek kesinlikle hiçbir şey yapmıyor, bir veya iki kez yenilediğimde tekrar görünüyor, Hiçbir şey I artık abone oldum, videolarından birine gidip beslemede göster seçeneğine tıkladıktan sonra bile, bildirimler her güncellemeden sonra kötüleşmeye devam ediyor, şimdi bildirim sistemini kullanmam bile neredeyse imkansız. Trendlerle ilgili hiçbir şeyi umursamadığımdan değil, son kontrol ettiğim haberler tüm trend beslemesine karışmıştı, şimdi bir seçim sırasında bakıyorum ve trendde bir haber videosu yok …

Haberler sekmesine tıklarsanız, az miktarda haber videosu listeler ve görünümlerine baktığınızda trend videoları olmadıkları çok açıktır … bunlar yerel videolardır ve tümü büyük medya sponsorluğundadır, bağımsız kaynaklar yoktur.

Bir haber kanalına gittiğinizde, YouTube’un sitedeki herhangi bir başka haber kaynağını tamamen sansürlemesi veya yasaklaması nedeniyle neredeyse zorlanmanıza neden olduğunuzda … her gün bir insanın dünyasını temsil etmeyen önyargılı haber muhabirleri ile karşılanırsınız, ve kaynakları olmadan haber verin … daha da kötüsü yorum bölümleri her zaman kapalıdır, canlı sohbetleri kapatılır. Bu çok çirkin

YouTube ile tamamen bittiğini düşünüyorum. 15-20 yıl geri adım atıp daha önce yaptığımı yapmanın, görmemi istediği şeyi bana vermek için bir siteye güvenmek yerine interneti amaçlandığı gibi kullanmanın zamanı geldi.

Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

“Youtube değişti!” üzerine 29 yorum

1. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Mrb sayfanız inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , emin – 427

2. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , Hasan – 419

3. Nevşehir dan kimler var. Youtube değişti! . selamun aleyküm web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun , – 402

4. Osmaniye dan kimler var. Youtube değişti! . Selamlar web sitesi inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım , hatice – 389

5. Niğde merkezden ben ahmet. Mrb paylaşımınız valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım 16-11-2020 12:41:51

6. Ağrı dan kimler var. Youtube değişti! . Slm siteniz cidden hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 181

7. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Selamlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, şukuladım , Emine – 16

8. Amasya dan kimler var. Youtube değişti! . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ali – 165

9. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Mrb web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , mehmet – 264

10. Karabük merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşım yeminle mükemmel, sağolun 08-12-2020 15:58:44

11. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden iyi, saolun , Emine – 15

12. İzmir merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 13-12-2020 05:38:12

13. Mersin dan kimler var. Youtube değişti! . merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım , emin – 48

14. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz harbiden dikkat çekici, saolun , mehmet – 51

15. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, twitter da paylaştım 13-01-2021 05:58:23

16. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sağolun , elif yılmaz – 475

17. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 444

18. Bu konu : ” Youtube değişti! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, facebookta paylaştım , Hasan – 395

19. Balıkesir merkezden ben emin. Selam herkese paylaşım harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 18-02-2021 04:24:50

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link