YouTube’un bunu yapma ya da yapma hakkına sahip olup olmadığı (özel bir şirketin ortak bir taşıyıcıya karşı argümanı) asıl mesele değildir – ancak felsefi bir bakış açısıyla, tartışmalı fikirler olarak düşündüğümüzle savaşmaya çalışmamalıyız onlardan kurtulun, aksine karşıt analiz sağlayın.

Author

89 Comments

1. Selamın aleyküm paylaşımın inanki iyi, facebookta paylaştım

2. Merhaba sayfan cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

3. Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 27-05-2020 18:38:57

4. Mrb web siteniz inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

5. Düzce merkezden ben ali. Merhaba herkese web siten vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 05-06-2020 01:43:55

6. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım 21-06-2020 21:09:21

7. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhabalar sayfan süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 30-06-2020 02:06:15

8. Edirne merkezden ben Aylin. Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım 01-07-2020 13:26:26

9. Hakkari merkezden ben ahmet. Slm siten inanılmaz dikkat çekici, saolun 08-07-2020 21:59:49

10. Muğla merkezden ben banu. Merhabalar web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 12-07-2020 11:09:19

11. Isparta merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, sağolun 13-07-2020 07:34:55

12. Zonguldak merkezden ben ahmet. Mrb web siteniz inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 16-07-2020 23:28:10

13. Bitlis merkezden ben ali. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-07-2020 01:28:37

14. Bursa merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 25-07-2020 07:27:45

15. Eskişehir merkezden ben ahmet. Slm siteniz inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 04-08-2020 09:31:01

16. Merhaba herkese siten süper ötesi dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

17. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden hayran bıraktı, sağolun

18. selamun aleyküm sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım

19. Gürbüz Reply

Iğdır merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar siteniz gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 09-08-2020 13:35:56

20. elif yılmaz Reply

Burdur merkezden ben elif yılmaz. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 12-08-2020 19:18:58

21. Yalova merkezden ben banu. Selamın aleyküm bu web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler 18-08-2020 02:38:16

22. merhaba arkadaşlar siten vallaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

23. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler

24. Nevşehir merkezden ben ali. Selam bu web sitesi inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 15:45:34

25. Giresun merkezden ben gaye. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, saolun 30-08-2020 13:47:38

26. Slm sayfan cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

27. Samsun merkezden ben mehmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-09-2020 21:44:39

28. Selam sayfa vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım

29. Bartın merkezden ben ali. selamun aleyküm web siteniz yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 11-09-2020 18:35:51

30. Muş merkezden ben doruk. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, saolun 15-09-2020 08:28:54

31. elif yılmaz Reply

Kırşehir merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın cidden iyi, sağolun 17-09-2020 15:07:48

32. Ardahan merkezden ben ziya. selamun aleyküm siteniz inanılmaz mükemmel, face de paylaştım 23-09-2020 12:15:51

33. elif yılmaz Reply

Selamlar paylaşımın inanki çok iyi, saolun

34. Gürbüz Reply

Selam herkese sayfanız cidden dikkatimi çekti, sağolun

35. Selam herkese web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

36. Muş dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Selamlar sayfanız inan ki çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 325

37. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler

38. merhaba arkadaşlar siten yeminle mükemmel, linkedinde paylaştım

39. selam arkadaşlar sayfanız yeminle çok iyi, teşekkürler

40. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Selamlar siteniz vallaha güzel, twitter da paylaştım , doruk – 404

41. Adana dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . merhaba arkadaşlar web siteniz valla çok iyi, şukuladım , emin – 16

42. Mrb web siten süper ötesi hayran edici, şukuladım

43. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Selam bu web sitesi valla mükemmel, şukuladım , mehmet – 198

44. Adıyaman dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Selam siteniz yeminle dikkat çekici, teşekkürler , ali – 223

45. Ankara merkezden ben hatice. Selamlar paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, sağolun 15-12-2020 22:58:12

46. Ardahan dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Mrb sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 369

47. elif yılmaz Reply

Trabzon dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Merhaba herkese paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 21

48. Isparta dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 182

49. Merhaba web siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun

50. Malatya dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . selamun aleyküm sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , – 382

51. selam arkadaşlar paylaşım harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

52. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Gürbüz Reply

Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi inanki çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 223

54. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Selam sayfan harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , memo – 82

55. Şırnak merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 11-01-2021 18:03:18

56. Gürbüz Reply

İstanbul dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . merhaba arkadaşlar siteniz cidden güzel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 4

57. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden hayran edici, tebrikler

58. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 393

59. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım

60. Kahramanmaraş merkezden ben emin. Slm web siteniz inanılmaz iyi, tebrikler 02-02-2021 17:24:50

61. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam web siten vallaha çok güzel, sağolun 06-02-2021 02:09:24

62. Selamlar sayfan cidden hoşuma gitti, facebookta paylaştım

63. Trabzon dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Selam web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , – 3

64. Elazığ dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Selam siten inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 36

65. selam arkadaşlar web sitesi valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

66. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 473

67. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran edici, saolun , Aylin – 328

68. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz hoşuma gitti, sağolun , Emine – 152

69. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 227

70. Selamlar bu web sitesi harbiden dikkatimi çekti, teşekkürler

71. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , memo – 386

72. Siirt merkezden ben Hasan. Slm web siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 20-03-2021 21:15:47

73. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 436

74. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

75. Gürbüz Reply

Bolu dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 383

76. elif yılmaz Reply

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz valla çok hoşuma gitti, tebrikler 09-04-2021 21:00:47

77. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım

78. selam arkadaşlar web siten harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

79. Batman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, tebrikler 30-04-2021 14:35:03

80. Isparta dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Emine – 4

81. Amasya dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 411

82. Şırnak dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Merhaba paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ali – 204

83. Bu konu : ” YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. ” çok güzel. Mrb sayfan harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , doruk – 15

84. Şırnak dan kimler var. YouTube Galileo zamanında varsa, Susan Wojcicki [YouTube CEO] “jeosantriklik ve güneş merkezli olma konularında Katolik Kilisesi’nin uzman görüşünü takip edeceğiz” diyecektir ve Galileo YouTube’dan yasaklanmış olacaktır. . Mrb sayfanız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , mehmet – 119

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link