Kesinlikle düşünülen ancak karalayıcı olmayan belirli Youtube videolarına birkaç yorum yaptım. Yorumlarım oturum açtığımda görünüyor, ancak oturumu kapattığımda görünmüyor.

Bunun Youtube’un, Youtube’a karşı tepki yaratmamak için aslında sansürlendiklerini bilmelerine izin vermeden birilerinin yorumlarını “güzelce” sansürleme yöntemi olduğunu varsayıyorum.

Bu deneyimi yaşayan başka biri var mı?

27 Comments

1. Bartın merkezden ben memo. Selam siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 12-05-2021 06:03:52

2. İstanbul dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Selamlar sayfa ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 215

3. Tunceli dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 346

4. Bitlis dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . selam arkadaşlar web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , Aylin – 143

5. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. Mrb sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 453

6. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha mükemmel, teraziye tıkladım

7. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok hoşuma gitti, teşekkürler

8. Mersin dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Mrb web sitesi valla çok iyi, teraziye tıkladım , Emine – 449

9. Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 146

10. Eskişehir dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Merhaba sayfa cidden mükemmel, linkedinde paylaştım , ali – 42

11. Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teşekkürler

12. Selam herkese sayfan harbiden hayran bıraktı, şukuladım

13. Çorum merkezden ben emin. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz dikkatimi çekti, tebrikler 05-06-2021 04:36:20

14. Kırıkkale merkezden ben hatice. Selamlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 18:21:23

15. elif yılmaz Reply

Kilis dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 123

16. Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. Slm paylaşımınız cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 339

17. Selamın aleyküm siteniz cidden iyi, face de paylaştım

18. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

19. Aydın merkezden ben memo. Selam herkese sayfanız yeminle hayran bıraktı, saolun 30-06-2021 05:16:33

20. Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. Selam sayfan inanılmaz iyi, face de paylaştım , gaye – 43

21. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

22. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. Mrb web sitesi süper ötesi mükemmel, saolun , elif yılmaz – 126

23. Kütahya dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden çok güzel, facebookta paylaştım , memo – 78

24. Bu konu : ” Youtube gaslighting kullanıcıları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , emin – 164

25. Trabzon merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım 17-07-2021 06:34:53

26. Şırnak merkezden ben mehmet. Merhabalar bu web sitesi inanki hayran bıraktı, şukuladım 21-07-2021 16:17:24

27. Bitlis dan kimler var. Youtube gaslighting kullanıcıları . Selam herkese paylaşım gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım , doruk – 204

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link