YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor.

İnsanların bunu bilmek isteyeceğini düşündüm, çünkü bunu öğrendiğimde, bu beni biraz korkuttu. JT Chapman, ya da daha iyisi İkinci Düşünce olarak, geçenlerde CIA hakkında, esasen gezegendeki en büyük terörizm failleri oldukları hakkında bir video yükledi. Her şeyin algoritma açısından iyi göründüğü bir süre sonra, videoyla ilgili olarak, keşfedilebilirlikten çıkarılmış gibi görünüyor, yeni videoyu neden akışlarında göremediklerini soran insanlara sahip, yeni bir video yüklediği kendisine bildirilmiyor. , vb. Bu yüzden olanlarla ilgili hayal kırıklıklarını ifade etmek için Twitter’a gitti.

Bununla birlikte, bunun farklı olduğu yer, DHS’den (İç Güvenlik Bakanlığı) bir ziyaret aldığından bahsettiği ve onunla ‘Amerikan Karşıtı duygu’ hakkında konuştukları yer. Amerika’nın birkaç ay önceki polis vahşeti hakkındaki videosunda. Yani evet … oldukça korkutucu şeyler. Buradaki insanların bunun farkına varılması gerektiğini düşündüm, çünkü eminim ki pek çok İkinci Düşünce hayranı ve bu bölümlerde (duh) solcu medya var.

Kontrol ettiğinizden emin olun. CIA’nın terör örgütü olduğuna dair videove mümkünse bu videoyu biraz daha sevin ve paylaşın! Ayrıca, İşte DHS’nin onu sindirmeye çalışan ziyaretiyle ilgili twitter yazısı, onu okumak isteyenler için!

“YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor.” üzerine 28 yorum

1. Tekirdağ dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 163

2. İstanbul merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok güzel, face de paylaştım 06-12-2020 14:04:18

3. Bu konu : ” YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla iyi, tebrikler , Emine – 323

4. Sinop dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Merhabalar sayfanız cidden hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 71

5. Bilecik merkezden ben emin. Selam sayfa süper ötesi ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 18-12-2020 14:30:33

6. Bu konu : ” YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 167

7. Samsun dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Selam sayfanız harbiden iyi, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 204

8. Malatya merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, teşekkürler 26-12-2020 02:50:18

9. Adana merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfan inan ki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 30-12-2020 19:56:13

10. Bu konu : ” YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler , elif yılmaz – 39

11. Bu konu : ” YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz çok hoşuma gitti, sağolun , mehmet – 261

12. Batman dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Selam herkese paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 146

13. Muş dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Selamın aleyküm web siten inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun , – 444

14. Amasya dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Gürbüz – 318

15. Nevşehir dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . Merhaba herkese siteniz vallaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ahmet – 141

16. Çanakkale dan kimler var. YouTube gölge, Google’ın CIA sözleşmesinden bahseden CIA’yı eleştiren videoyu yasaklıyor. . selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 249

17. Hakkari merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-02-2021 07:57:18

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link