YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın:

Değişikliklerin bir özeti

1. Yüz tanıma kısıtlamaları: Hizmet Şartları, izni olmadan bir kişiyi tanımlayabilecek hiçbir bilgiyi toplayamayacağınızı zaten belirtmektedir. Bu her zaman yüz tanıma bilgilerini içermesine rağmen, yeni Koşullar bunu açıkça ortaya koymaktadır.

2) YouTube’un para kazanma hakkı: YouTube, platformdaki tüm içerikten para kazanma hakkına sahiptir ve reklamlar, YouTube İş Ortağı Programı’na dahil olmayan kanalların videolarında görünebilir.

3) Telif hakkı ödemeleri ve vergi stopajı: Gelir ödemelerine hak kazanan içerik oluşturucular için, bu tür ödemeler ABD vergi perspektifinden telif hakkı olarak kabul edilecek ve Google, yasaların gerektirdiği durumlarda vergileri kesecektir.

“YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın:” üzerine 26 yorum

1. Yalova dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Slm siten inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , gaye – 74

2. Bu konu : ” YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: ” çok güzel. Selam herkese siten harbiden hayran edici, facebookta paylaştım , memo – 436

3. İzmir dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Selamın aleyküm web siten cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 175

4. Erzurum merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha hoşuma gitti, face de paylaştım 01-12-2020 15:04:21

5. Erzurum dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Selam herkese siten vallaha iyi, teraziye tıkladım , emin – 236

6. Ardahan dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 83

7. Bu konu : ” YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: ” çok güzel. Merhaba siten gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 370

8. Yalova merkezden ben mehmet. Slm sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım 01-01-2021 23:00:10

9. Niğde dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Selam paylaşımın valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 201

10. Karaman dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . merhaba arkadaşlar siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 74

11. Artvin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım 10-01-2021 04:08:17

12. Ardahan dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Merhaba herkese web sitesi vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 401

13. Manisa dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Merhaba sayfa ciddiyim güzel, sağolun , memo – 184

14. Ankara merkezden ben hatice. Mrb paylaşımın inanki dikkatimi çekti, şukuladım 26-01-2021 05:57:15

15. Bartın merkezden ben Aylin. selamun aleyküm web sitesi valla hayran bıraktı, şukuladım 01-02-2021 01:31:18

16. Yalova dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 22

17. Iğdır dan kimler var. YouTube kötü … Yeni TOC’lerini duyurdular. # 2’ye göz atın: . Merhaba siten inanki güzel, şukuladım , mehmet – 387

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link