YouTube’un reklamlarının bile olmadığı zamanı hatırlayacak kadar büyüğüm. Sonunda orada burada 5 saniyelik bir ilanda gizlice girdiler. Tamam, harika, biraz para kazan. Sonra 6 saniyeye gittiler. Sonra 10. 15. Şimdi 20 saniyelik atlanamayan reklamlar görüyorum! 15 dakikalık videolarda her 3 dakikada bir reklam olacaktır. Reklam söz konusu olduğunda YouTube artık kablolu televizyondan daha kötü değilse de daha iyi değil. Çok yakında 30 saniyelik atlanamayan reklamları olacak. Seni uyarmadığımı söyleme.

Author

10 Comments

1. Yozgat dan kimler var. YouTube normal TV’ye dönüşüyor . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 412

2. Bu konu : ” YouTube normal TV’ye dönüşüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inanki hayran edici, şukuladım , ziya – 286

3. Bu konu : ” YouTube normal TV’ye dönüşüyor ” çok güzel. Selam paylaşım inanki hayran bıraktı, şukuladım , banu – 397

4. Tunceli merkezden ben ali. selam arkadaşlar sayfan vallaha çok güzel, şukuladım 26-03-2021 17:50:49

5. Bu konu : ” YouTube normal TV’ye dönüşüyor ” çok güzel. Mrb web siten vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , gaye – 332

6. Muğla merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-03-2021 16:40:26

7. Sivas merkezden ben emin. Merhaba herkese siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler 01-04-2021 18:27:37

8. Uşak merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hayran edici, linkedinde paylaştım 08-04-2021 05:36:27

9. Bu konu : ” YouTube normal TV’ye dönüşüyor ” çok güzel. Mrb siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 460

10. Bu konu : ” YouTube normal TV’ye dönüşüyor ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, saolun , ziya – 195

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link