YouTube Premium’da Biden Reklamları

YouTube Premium kullanıyorum (her ihtimale karşı, bu, YouTube videolarını izlerken oynatılmaması için aylık bir ücret ödediğim anlamına geliyor). Bu hafta sonu iki kez, Joe Biden’ın videolarında reklamlar çıktı. Bunlar kesinlikle reklam ve videonun bir parçası değil, sanki standart bir hesabım varmış gibi birkaç saniye sonra onları atlayabilirim. Daha önce hiç bu ‘aksaklık’ yaşanmamıştım ve oldukça fazla miktarda YouTube izliyorum. Her iki seferinde de tercih ettiğim aday için politik bir reklam olması beni özellikle rahatsız ediyor. Ayrıca, bu YouTube hesabına bağlı gmail adresini, reklamlarda bulunmayan diğer birincil adaya kampanya katkıları yapmak için kullandım. Herhangi birinin aynı şeyi yaşayıp yaşamadığını veya YouTube’un desteklemediğimi bildiğim bir aday için siyasi kampanyalar yürütmek için ücretli hizmetlerimi görmezden gelip gelmediğini merak ediyorum.

“YouTube Premium’da Biden Reklamları” üzerine 14 yorum

1. Antalya merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha mükemmel, teşekkürler 01-09-2020 00:26:46

2. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-09-2020 06:40:24

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selamlar web siten vallaha mükemmel, twitter da paylaştım 21-09-2020 03:21:17

4. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Batman merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım 12-10-2020 22:13:55

6. Bu konu : ” YouTube Premium’da Biden Reklamları ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz inanki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ziya – 466

7. Nevşehir merkezden ben banu. Merhabalar siteniz inanki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 19-10-2020 05:30:50

Yorum yapın