Kategoriler
Genel

Youtube Twitch flama, Dr. Disrespect ile ilgili yorumlar

Yani ben sadece YT idi ve neler olup bittiğini teorisi yazıyordu (aslında bu konu ile ilgili bu tahtada 200’den fazla yazı ve diğer bir yerde bu diğer iş parçacığında gördüm). Yazdıktan ve gönderdikten sonra … 30 saniye içinde yorumum kaldırılıyor. Konuyla ilgili başka bir videoya gittim ve yorumumu TEKRAR yayınladım, 30 saniye içinde yorumum silindi. Başka bir video denedim ve aynı şey.

YT’ye gidin ve bu yorumu kopyalayıp yapıştırın ve bir dakika içinde kalmaya devam edeceğini veya silineceğini görün …

https://www.youtube.com/watch?v=-v-Nur5xWI8 <- Bu bağlantıya gidin ve aşağıdaki yorumu kopyalayıp yapıştırın ve ne olduğunu görmek için gönderin.

Söylenti, karısını bu kadınla aldatmış olması. Başlangıçta rızaya dayalı olabilir, ancak bir noktada, ya adam tarafından saldırıya uğradığı ya da cinsel olarak tacize uğradığı bir şey oldu. Twitch’e gitti ve yerleşmesi için ona para verdiler, çünkü onu platformdan çıkarmak onlara daha fazla paraya mal olacaktı. …Ey … kaltak açgözlüydü ve Twitch AGAIN’e yaklaţtý ve durumu iki kez batýrmaya çalýţtý. Twitch gaspına katlanmayı reddetti ve bilgi ile halka açıldığını söyledi. Twitch devam etti ve dışarı çıkmadan önce ahbabı yasakladı, bu yüzden önleyici eylemde bulundular. Bir noktada çıkacak … her an. Bu noktada ne beklediğinden emin değil, shes blöf yapmadıkça / daha fazla para kazanmak için.

HER zaman ben bu yayınlandı, onun kaldırıldı. Hiç böyle bir şey görmedim. Onun bir ana yorum veya bir yorum yanıtı önemli değil. 30 saniye içinde bok temizlendi.

Daha önce böyle bir şey gören var mı ?? Bu adamların durumuyla ilgili gerçekten garip bir şey var ve kimse bilmiyor … ancak bu teori kaldırılmak için yeterince dikkat çekiyor gibi görünüyor.

Birisi paragrafı kopyaladığım sayfadaki YT yorumlarına kopyalayıp yapıştırırsa ve bir dakika veya daha kısa sürede kaldırılıp kaldırılmadığını görür ve bulgularınızla geri rapor verir. Bunu denemek için sadece bir dakikanızı alacak.

“Youtube Twitch flama, Dr. Disrespect ile ilgili yorumlar” için 31 yanıt

Mardin merkezden ben elif yılmaz. Merhaba siteniz süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım 28-06-2020 00:42:14

Mardin merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımınız valla hayran bıraktı, teşekkürler 28-06-2020 21:24:05

Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siten yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 01-07-2020 08:12:18

Siirt merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 01-07-2020 13:12:07

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımın valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-07-2020 10:03:47

Tokat merkezden ben ali. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-07-2020 00:12:43

Rize merkezden ben doruk. Selam web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 09-07-2020 18:06:36

Erzurum merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-07-2020 16:46:17

Malatya merkezden ben banu. Selamlar web siten ciddiyim dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-08-2020 21:40:55

Osmaniye merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi vallaha çok güzel, teşekkürler 12-08-2020 00:57:40

Elazığ merkezden ben banu. Merhaba herkese sayfan inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:00:25

Kayseri merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 19-09-2020 00:33:22

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir