Bu yüzden bunu ABD’nin Irak işgalini savunan ve askerleri “hizmetiniz için teşekkür ederim, bir kahramansınız” gibi aptalca bir şekilde destekleyen bir adama yanıt olarak göndermeye çalışıyorum.

Bu benim yorumum, 5 kez göndermeye çalıştım ve her seferinde herhangi bir iz veya mesaj olmadan silindi:

“” “Hayır, lütfen devam etme, kendini utandırıyorsun. Kendini doğruluğuna ikna etmek için bir çoban hikayesi getirdin. Asilerin haklı olduğunu asla iddia etmedim.” Amerikan özgürlük savaşı “için unuttuğun kadar büyük bir çile var. kendinize sormak gerekirse, neden yabancı bir milleti işgal ediyorsunuz?
Yankı odalarınıza alışkın olduğunuzu biliyorum ama işte size bir haber: herkes hükümetinizden ve ordunuzdan savaşları, kaosu, yıkımı, yoksulluğu ve ölümü yaydığı için nefret ediyor. Çoğu Amerikalı bunu kabul ediyor, bu yüzden kabul etmeyi reddettiğiniz için garip olan sizsiniz. Başladığınız savaşların daha iyi olduğunu düşünüyorsanız beyniniz yıkanır … o zaman yine “çamur kulübe” yorumunuzla ırkçılığınızı göstermişsinizdir, bu yüzden motivasyonunuzun daha iyi olmadığını biliyorum. Emperyalist bir ikiyüzlisin.
Kendinizi iyi hissetmek için son söze ihtiyacınız olduğunu biliyorum. 2 beyin hücreniz tartışmaya değmez. “” “

Uygunsuz bir şey mi söylüyorum? Başkalarından da yorumlar gördüm, önce bildirimlerimde göründüler ve şimdi onlar da kayboldu. O ne lan?

Yargı süreci nerede? bu platformları ademi merkezileştirmemiz gerekiyor. Bu şirketler bu teknolojileri özel mülkiyet olarak iddia edemezler, bu noktada internet ve açık iletişim bir insan hakkıdır … herkes aynı platformu kodlayabilir, Google şu anda bir tekele sahip olduğu için onlara izin veriyoruz ondan uzak mı?

Author

11 Comments

1. Bu konu : ” YouTube yorumları bölümü sansürü ?? ” çok güzel. Selamlar sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 81

2. İstanbul merkezden ben doruk. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 03:29:00

3. Kırıkkale dan kimler var. YouTube yorumları bölümü sansürü ?? . Selamın aleyküm sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , ali – 493

4. Artvin merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 22-03-2021 15:23:14

5. Isparta dan kimler var. YouTube yorumları bölümü sansürü ?? . Selamlar paylaşım inan ki mükemmel, saolun , hatice – 427

6. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim çok güzel, face de paylaştım

7. Merhaba herkese web siten vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kırklareli merkezden ben memo. Mrb web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 31-03-2021 21:05:45

9. Bu konu : ” YouTube yorumları bölümü sansürü ?? ” çok güzel. Mrb web siten inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , Gürbüz – 82

10. Mersin merkezden ben ahmet. Slm web siteniz süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 12-04-2021 21:35:23

11. Şırnak dan kimler var. YouTube yorumları bölümü sansürü ?? . selam arkadaşlar web sitesi cidden dikkatimi çekti, sağolun , mehmet – 319

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link