PewDiePie veya Jenna Marbles veya Steven Crowder veya kaçak Infowars klipleri umrumda değil ama ne işe yararsa onu desteklemeyi seviyorum biraz olumlu oyla cesur muhalif siyasi düşünce. ramZpaul bugün iyi bir gün geçirdi.
Youtube’un otomatik olarak oy verdiğim videoların bir listesini derlediğinden endişeleniyorum. Bir videoya olumsuz oy verdiğinizde bunu yapmaz. Distopiye doğru ilerledikçe bu listenin potansiyel olarak düşünce suçlularına karşı kullanılabileceğinden endişeleniyorum.
Youtube hesabım, gerçek hayatta kullandığım ana e-posta hesabıma bağlı ve daha sonra sahte bir youtube’a sahip olmak için sahte bir e-posta oluşturabileceğimi biliyorum, ancak eskisinden daha zor hale getiriyorlar ve tutulması baş belası. farklı şifreleri değiştirme ve delme vb.
Yani emin değilim.

Author

8 Comments

1. Gürbüz Reply

Ardahan merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teşekkürler 04-03-2021 18:34:14

2. Çorum dan kimler var. Youtube’da bir videoyu yükselttiğinizde, bu videoyu beğendiğiniz videoların listesine ekler ve bu özellik devre dışı bırakılamaz. . Merhaba herkese sayfanız harbiden çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 152

3. Artvin dan kimler var. Youtube’da bir videoyu yükselttiğinizde, bu videoyu beğendiğiniz videoların listesine ekler ve bu özellik devre dışı bırakılamaz. . selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, tebrikler , ali – 118

4. Bu konu : ” Youtube’da bir videoyu yükselttiğinizde, bu videoyu beğendiğiniz videoların listesine ekler ve bu özellik devre dışı bırakılamaz. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 496

5. Tunceli dan kimler var. Youtube’da bir videoyu yükselttiğinizde, bu videoyu beğendiğiniz videoların listesine ekler ve bu özellik devre dışı bırakılamaz. . Slm sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 418

6. Bu konu : ” Youtube’da bir videoyu yükselttiğinizde, bu videoyu beğendiğiniz videoların listesine ekler ve bu özellik devre dışı bırakılamaz. ” çok güzel. Selam herkese sayfa vallaha billaha çok iyi, twitter da paylaştım , hatice – 296

7. Çanakkale merkezden ben Aylin. Selam web sitesi vallaha güzel, facebookta paylaştım 08-04-2021 07:34:09

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link