YouTube’da canlı akışları izlemek bana bir şey gösteriyor.

Bir antifa karıştırıcıyı bir koz fanına kolayca fark edebilirsiniz.

Koz hayranları, medyaya göre önemli olmayan ve yüzlerini örtmeyen kırmızı bir şapka takıyorlar.

Yüzleri kapalı tamamen siyah Antifa elbise ve görüşmecinin yanına bile gitmiyor.

Demek istediğim, bir koz kırmızı şapka takan kişi olmak oldukça utanç verici değil. Ama kamera önünde konuşmaktan çekinmiyorlar.

Koz hayranı değilim ama bir komplo teorisyeni olarak bu bok çok açık.

“YouTube’da canlı akışları izlemek bana bir şey gösteriyor.” üzerine 13 yorum

1. Hakkari merkezden ben banu. selamun aleyküm sayfanız vallaha güzel, sağolun 07-01-2021 00:47:40

2. Gümüşhane merkezden ben gaye. Slm paylaşımınız harbiden güzel, face de paylaştım 07-01-2021 04:03:01

3. Sivas merkezden ben . Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-01-2021 05:24:13

4. Karabük merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar sayfanız valla güzel, teşekkürler 08-01-2021 00:31:07

5. Bu konu : ” YouTube’da canlı akışları izlemek bana bir şey gösteriyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha güzel, linkedinde paylaştım , – 83

6. Kars merkezden ben Emine. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım 10-01-2021 10:33:48

7. Bu konu : ” YouTube’da canlı akışları izlemek bana bir şey gösteriyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , doruk – 116

8. Giresun dan kimler var. YouTube’da canlı akışları izlemek bana bir şey gösteriyor. . Merhaba web siteniz ciddiyim çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 224

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link