YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden …

Bu yüzden YT’nin tavsiye ettiği beslememe göz atıyordum ve 1940’ların bir şarkısı olan bu mix’le karşılaştım, Jubalaireler tarafından söylenen “Noah”. Gerçekten dikkatimi çeken şey, YT’nin bugün bunu pek çok insanın tavsiye ettiği yemlere koymasının ne kadar rastgele olduğuna dair yapılan yorumlardı.

Bunun herhangi bir şekilde önemli olduğunu düşünen var mı yoksa ben kelebeklerin peşinde miyim? Tufan hakkında rastgele bir şarkının (veya genel olarak sadece bir kıyametin) önerildiği bir yıl 2020 olduğu düşünüldüğünde …

… FunsizeWrangler tarafından gönderildi
[comments]

“YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden …” üzerine 28 yorum

1. Aydın merkezden ben emin. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, sağolun 22-11-2020 23:18:11

2. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selamlar paylaşım inanki çok güzel, saolun , doruk – 213

3. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi cidden hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 434

4. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 254

5. Rize merkezden ben elif yılmaz. Selam sayfanız ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım 04-12-2020 11:04:11

6. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selam web siten harbiden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , doruk – 118

7. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Slm paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler , gaye – 333

8. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Mrb web sitesi yeminle hayran edici, twitter da paylaştım , – 316

9. Çorum dan kimler var. YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … . selamun aleyküm web siten inanılmaz dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 477

10. Bitlis dan kimler var. YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … . Selam herkese sayfa inan ki güzel, şukuladım , Hasan – 488

11. Kilis dan kimler var. YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 132

12. Çankırı merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız yeminle güzel, sağolun 25-12-2020 20:37:30

13. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selam sayfan süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , elif yılmaz – 265

14. Diyarbakır dan kimler var. YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … . selamun aleyküm paylaşımın yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 323

15. Adıyaman merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfa süper ötesi hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 31-12-2020 23:43:04

16. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, teşekkürler , emin – 344

17. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Slm siten vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun , gaye – 255

18. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım vallaha hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 12-01-2021 17:54:32

19. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Merhaba herkese web siten cidden güzel, facebookta paylaştım , hatice – 418

20. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 89

21. Tokat merkezden ben hatice. Merhaba herkese bu web sitesi süper ötesi iyi, twitter da paylaştım 01-02-2021 00:32:31

22. Edirne merkezden ben gaye. Slm paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, teşekkürler 07-02-2021 20:03:59

23. Bu konu : ” YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … ” çok güzel. Selam web sitesi yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 225

24. Denizli dan kimler var. YouTube’da gizli mesajlar mı var? Rastgele ve çılgın ama 2020 bu yüzden … . Slm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , banu – 272

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link