SS:

Peki. Bu yüzden Jake Pauls’un son videosuna bir yorum göndermeye çalışıyordum. Yorumu atıl bir hesapla paylaştım ve küfür etmemesine rağmen işaretleneceği hissine kapıldım. İlginçtir ki, sayfayı yenilediğimde yorumumun yayınlandığını ve yeni yorumlar arasında görebildiğimi gösterdi. Bazı nedenlerden dolayı, farklı bir hesapta kontrol etmeyi denedim ve orada değildi. Yorum yapan hesap için yayınladığını, ancak başkası için olmadığını gösterir. Biri kendiniz denemek isterse, aşağıdaki yorumu tek kullanımlık bir youtube kanalına göndermeyi deneyin. Ardından ana hesabınıza geri dönün ve orada olup olmadığına bakın. Yorumumun hissiyatına katılıp katılmasanız da, gerçek bir şeref yasağı eylemine tanık olmak son derece büyüleyici. Posteri, fikirlerini gerçekten ifade ettiklerini düşünmesi için kandırır. Gerçekten Orwellci …

“Jake … Sizi idolleştiren beyin ölümü bir lejyonunuz olduğu için becerikli olduğunu düşündüğünüzü biliyorum. Seçkin bir güreşçiye boks maçına meydan okuyup kazanıyorsunuz. Nerede gurur duyabileceğinizi görebiliyorum, ama yapmamalısınız . Askren kolay bir maaş günü gördü ve aldı. Hayatınızın en önemli özelliği olan maçla daha az ilgilenebilirdi. Yaptığınız her şey bir alaydır. Sizi ciddiye alan tek kişi 13 yaşından küçüktür. Kendi yaşınız, sizinle birlikte olmaktan utanıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda hiçbir kaliteli dövüşçü de sizi ciddiye almıyor. Çok para kazandığınıza sevindim, çünkü bir gün geriye dönüp nefret edeceksiniz. Yoksulluk çeken ülkelerde aç çocuklar seni kıskanmıyor bile. Bu tür bir ilgi için hayatını satmaya istekli olan kimsenin haysiyeti yok. Çocuk ordusunun sana iyi davrandığına sevindim. senin ve aynı derecede zavallı kardeşinin tüm dünya için ne tür insanlar olduğunu gösterebildin. bu günler sürerken. Yakında bir gün uyanacak ve hayatının ne kadar büyük bir felaket olduğunu anlayacaksın. “

36 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , – 89

2. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 499

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 27-04-2021 05:52:27

4. Afyon merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 27-04-2021 20:37:42

5. Selamlar sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bolu merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-05-2021 11:37:55

7. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-05-2021 18:01:04

8. Karaman merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfanız cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 22:11:24

9. Tokat dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . Merhaba herkese siteniz inan ki mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 240

10. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 120

11. Selamın aleyküm bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, şukuladım

12. Kütahya merkezden ben banu. Mrb siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 08-05-2021 06:57:43

13. Selam herkese web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

14. Bursa merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız ciddiyim hoşuma gitti, saolun 20-05-2021 05:43:51

15. Osmaniye dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 163

16. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 198

17. Tokat merkezden ben ali. Merhaba sayfa inanılmaz dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 12-06-2021 14:05:20

18. Bartın merkezden ben gaye. Merhaba paylaşımın vallaha dikkat çekici, saolun 13-06-2021 00:30:56

19. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Selamlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 125

20. elif yılmaz Reply

İstanbul merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 26-06-2021 04:45:45

21. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Merhaba herkese siten süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 98

22. Merhaba sayfan valla ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

23. İzmir dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , hatice – 407

24. Çorum dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . Mrb siten cidden dikkatimi çekti, teşekkürler , – 104

25. Merhabalar paylaşımın inanki dikkat çekici, face de paylaştım

26. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . Selam sayfanız süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 493

27. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, linkedinde paylaştım , Emine – 378

28. Isparta dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . Merhaba web sitesi yeminle iyi, saolun , memo – 369

29. Selam herkese paylaşım valla mükemmel, sosyal medyada paylaştım

30. İzmir dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 63

31. Sivas merkezden ben Emine. Slm paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 00:12:43

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link