SS:

Peki. Bu yüzden Jake Pauls’un son videosuna bir yorum göndermeye çalışıyordum. Yorumu atıl bir hesapla paylaştım ve küfür etmemesine rağmen işaretleneceği hissine kapıldım. İlginçtir ki, sayfayı yenilediğimde yorumumun yayınlandığını ve yeni yorumlar arasında görebildiğimi gösterdi. Bazı nedenlerden dolayı, farklı bir hesapta kontrol etmeyi denedim ve orada değildi. Yorum yapan hesap için yayınladığını, ancak başkası için olmadığını gösterir. Biri kendiniz denemek isterse, aşağıdaki yorumu tek kullanımlık bir youtube kanalına göndermeyi deneyin. Ardından ana hesabınıza geri dönün ve orada olup olmadığına bakın. Yorumumun hissiyatına katılıp katılmasanız da, gerçek bir şeref yasağı eylemine tanık olmak son derece büyüleyici. Posteri, fikirlerini gerçekten ifade ettiklerini düşünmesi için kandırır. Gerçekten Orwellci …

“Jake … Sizi idolleştiren beyin ölümü bir lejyonunuz olduğu için becerikli olduğunu düşündüğünüzü biliyorum. Seçkin bir güreşçiye boks maçına meydan okuyup kazanıyorsunuz. Nerede gurur duyabileceğinizi görebiliyorum, ama yapmamalısınız . Askren kolay bir maaş günü gördü ve aldı. Hayatınızın en önemli özelliği olan maçla daha az ilgilenebilirdi. Yaptığınız her şey bir alaydır. Sizi ciddiye alan tek kişi 13 yaşından küçüktür. Kendi yaşınız, sizinle birlikte olmaktan utanıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda hiçbir kaliteli dövüşçü de sizi ciddiye almıyor. Çok para kazandığınıza sevindim, çünkü bir gün geriye dönüp nefret edeceksiniz. Yoksulluk çeken ülkelerde aç çocuklar seni kıskanmıyor bile. Bu tür bir ilgi için hayatını satmaya istekli olan kimsenin haysiyeti yok. Çocuk ordusunun sana iyi davrandığına sevindim. senin ve aynı derecede zavallı kardeşinin tüm dünya için ne tür insanlar olduğunu gösterebildin. bu günler sürerken. Yakında bir gün uyanacak ve hayatının ne kadar büyük bir felaket olduğunu anlayacaksın. “

7 Comments

1. Nevşehir dan kimler var. Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği . selam arkadaşlar web siteniz valla mükemmel, face de paylaştım , – 89

2. Bu konu : ” Youtube’da Gölge Yasaklama’nın Eğlenceli Örneği ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 499

3. Kastamonu merkezden ben mehmet. Selam sayfan harbiden çok güzel, teraziye tıkladım 27-04-2021 05:52:27

4. Afyon merkezden ben ahmet. Selamlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, saolun 27-04-2021 20:37:42

5. Selamlar sayfa vallaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

6. Bolu merkezden ben gaye. Selam bu web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım 01-05-2021 11:37:55

7. Adıyaman merkezden ben doruk. Merhabalar sayfanız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 02-05-2021 18:01:04

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link