İlk başta yanlış duyduğumu sandım, bu gerçekten doğru mu? Youtube’daki 45 dakikalık reklamlardan biriydi. Sunan kadın, cdc’nin ilk atıştan itibaren miyokarditiniz olup olmadığını (aşı demeyi reddediyorum) önerdiğini ve sonra cdc’nin ikincisini almanızı önerdiğini söyledi. Bu kulağa çılgınca geliyor, bu nasıl bir mantık ve insanlar neden böyle bir ‘tavsiye’ hakkında eleştirel düşünmüyor?

Author

28 Comments

1. Balıkesir merkezden ben ahmet. Selam bu web sitesi cidden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 30-06-2021 08:30:47

2. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, face de paylaştım , hatice – 481

3. Sinop merkezden ben Aylin. Selam herkese paylaşımınız yeminle mükemmel, teraziye tıkladım 30-06-2021 15:25:36

4. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 31

5. Aydın merkezden ben Emine. Merhabalar web siteniz harbiden güzel, linkedinde paylaştım 02-07-2021 02:02:56

6. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi mükemmel, teşekkürler , gaye – 229

7. Düzce merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten harbiden iyi, tebrikler 06-07-2021 10:12:13

8. Bingöl dan kimler var. youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor . Selam siteniz ciddiyim güzel, sağolun , emin – 152

9. Merhabalar web siteniz vallaha billaha çok güzel, saolun

10. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Slm web siten cidden hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ali – 228

11. Aydın merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım 10-07-2021 09:17:20

12. Merhaba herkese paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım

13. Elazığ merkezden ben ali. selamun aleyküm web siten yeminle hoşuma gitti, tebrikler 15-07-2021 08:41:06

14. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Selam web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım , banu – 144

15. Tunceli dan kimler var. youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor . selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 339

16. Merhaba herkese sayfanız valla dikkatimi çekti, şukuladım

17. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Slm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 480

18. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız harbiden mükemmel, facebookta paylaştım , mehmet – 106

19. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , banu – 358

20. Iğdır merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siteniz vallaha mükemmel, saolun 19-08-2021 14:13:11

21. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım

22. Kayseri merkezden ben gaye. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 26-08-2021 08:19:46

23. Bu konu : ” youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor ” çok güzel. Merhabalar paylaşım inan ki hayran bıraktı, twitter da paylaştım , memo – 374

24. Ağrı dan kimler var. youtube’da haber adlı bir programın reklamı ve bunun neden önemli olduğu, cdc’nin ikinci jab önerdiğini söylüyor . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 435

25. Selam herkese paylaşımın vallaha dikkat çekici, twitter da paylaştım

26. Kırşehir merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm web siten inanılmaz güzel, linkedinde paylaştım 23-09-2021 22:33:41

27. Muş merkezden ben Gürbüz. Merhaba bu web sitesi inanki hayran edici, saolun 23-09-2021 22:57:03

Write A Comment