Bu belgeseli bulmada herhangi bir yardım çok takdir edilecektir. Bağlantı epik olurdu. Tatillerde arkadaşlarımla ve ailemle konuşmak bana bunu hatırlattı. Hiçbir yerde bulamadım. Eminim Youtube çılgınca olduğu için kaldırmıştır, ancak bu videoda ÇOK ilginç bilgi vardı. Bir yerde olmalı!

Author

63 Comments

1. Osmaniye dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhaba sayfan vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , banu – 12

2. Merhaba paylaşımınız yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Samsun dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . selam arkadaşlar siten yeminle çok güzel, twitter da paylaştım , Emine – 438

4. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler

5. Gürbüz Reply

Diyarbakır dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selamlar siten cidden dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 435

6. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Merhaba sayfa vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , emin – 156

7. Eskişehir dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhaba herkese web sitesi inanki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 339

8. Eskişehir dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selam herkese web sitesi valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , banu – 287

9. Iğdır merkezden ben hatice. Selam bu web sitesi yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım 03-01-2021 06:03:01

10. Şanlıurfa dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 199

11. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selam paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 168

12. Karabük dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 227

13. Batman dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selamın aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 499

14. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selam herkese paylaşım valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 228

15. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla dikkat çekici, tebrikler , ziya – 206

16. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha güzel, twitter da paylaştım , ali – 326

17. Batman dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhaba paylaşım ciddiyim hayran edici, teşekkürler , gaye – 172

18. Kırşehir dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhaba sayfan yeminle hayran edici, face de paylaştım , Emine – 157

19. Gürbüz Reply

Slm sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım

20. selam arkadaşlar sayfan inanki dikkatimi çekti, şukuladım

21. Çankırı dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selam herkese bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , mehmet – 95

22. Adana merkezden ben mehmet. Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım 24-01-2021 18:28:41

23. Konya merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-01-2021 18:42:29

24. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Merhabalar sayfan süper ötesi güzel, sağolun , ali – 11

25. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Aylin – 49

26. Uşak merkezden ben Hasan. Merhaba sayfan inan ki iyi, şukuladım 26-01-2021 12:48:44

27. Gürbüz Reply

Kırşehir dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 389

28. Sakarya merkezden ben gaye. Merhaba sayfa valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-02-2021 07:52:39

29. Ordu dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Slm sayfa vallaha billaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , memo – 387

30. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selam paylaşımın ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , Hasan – 209

31. Slm paylaşım cidden hayran bıraktı, teşekkürler

32. Niğde merkezden ben emin. Merhabalar sayfanız inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 07-02-2021 01:42:21

33. elif yılmaz Reply

Afyon dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selam herkese paylaşım cidden hayran bıraktı, tebrikler , elif yılmaz – 500

34. elif yılmaz Reply

Adana dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selam web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 72

35. Kocaeli dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Mrb web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler , ziya – 225

36. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selam herkese paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , hatice – 115

37. Niğde merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşım ciddiyim iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 19-02-2021 21:14:23

38. Gürbüz Reply

Selamın aleyküm paylaşımın süper ötesi güzel, sağolun

39. Selam web siteniz inanki çok hoşuma gitti, sağolun

40. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, şukuladım , Gürbüz – 397

41. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım

42. merhaba arkadaşlar siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler

43. merhaba arkadaşlar sayfan yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

44. Kahramanmaraş dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım , hatice – 190

45. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim mükemmel, saolun , Hasan – 194

46. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 242

47. Merhabalar sayfanız harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

48. Selam herkese sayfanız inan ki mükemmel, face de paylaştım

49. Kahramanmaraş dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, şukuladım , Emine – 479

50. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha billaha çok iyi, teşekkürler , hatice – 316

51. Bursa dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Merhabalar bu web sitesi harbiden çok iyi, saolun , Hasan – 299

52. Karabük dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . selam arkadaşlar bu web sitesi cidden çok iyi, saolun , emin – 313

53. Gaziantep dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . selamun aleyküm paylaşımın yeminle mükemmel, şukuladım , ahmet – 250

54. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 50

55. Bu konu : ” Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Aylin – 467

56. Çorum merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-04-2021 22:00:56

57. Artvin dan kimler var. Youtube’da “Kabalın Düşüşü” veya “Kabalın Sonu” adlı bir videoyu hatırlayan var mı? İnsan Ticareti, Adrenokrom, Trump vb.Hakkında büyük ayrıntılara giren bir kadın tarafından 3 saat boyunca anlatılan bir sorun muydu? Video için her yere baktım ama gitti! . Selamlar paylaşımın vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Emine – 93

58. elif yılmaz Reply

Merhaba herkese paylaşım inanki hayran edici, sağolun

59. Merhaba herkese paylaşım cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link