Başvuru Beyanı:

Çoğunuzun bildiği gibi, Youtube komplo sahnesi yavaş ama emin adımlarla tasfiye ediliyor. Bu adam ayakta kalan son birkaç kişiden biri, çünkü ÇOK akıllıca çizgiyi aşıyor. O komik ve birçok mesajımızı komik ve kolay anlaşılır bir şekilde iletiyor. Bazı konular hakkında kararsız olan arkadaşlar için iyi bir giriş olabilir.

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım , Emine – 350

2. Kütahya dan kimler var. Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. . selam arkadaşlar web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 132

3. Bu konu : ” Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. ” çok güzel. Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, teşekkürler , memo – 303

4. Bu konu : ” Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. ” çok güzel. Mrb sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, tebrikler , banu – 5

5. Bu konu : ” Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. ” çok güzel. Selam sayfanız vallaha çok iyi, şukuladım , ali – 448

6. Bu konu : ” Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. ” çok güzel. Selam sayfan cidden dikkat çekici, tebrikler , doruk – 139

7. Bayburt merkezden ben hatice. Mrb sayfan cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 01-01-2021 20:28:37

8. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm web siteniz yeminle hayran bıraktı, tebrikler

9. Adıyaman dan kimler var. Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Emine – 356

10. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, şukuladım

11. Merhaba web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

12. Batman merkezden ben mehmet. Selam herkese siten vallaha billaha iyi, teraziye tıkladım 26-01-2021 01:36:37

13. Gürbüz Reply

Mrb siteniz yeminle çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

14. elif yılmaz Reply

Merhaba paylaşımınız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım

15. Ağrı dan kimler var. Youtube’daki “Sıradan Şeyler” kanalı inanılmaz derecede derinlemesine ve pek çok komplo teorisini anlatan oldukça komik. Bu video tek başına Mass Surveillance, The Clinton Foundation, Media Control ve daha fazlasına değiniyor. . Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 368

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link