Bir yıl önce simpsons’tan FX’te bir klip gördüm, şovdaki kabadayı Ralph değirmen evini tekmeleyerek “haha. Favori oyunum. Öfkeli inek!” Aklımda bir nedenden dolayı bu, Illuminati’nin Angry video oyunu ineğinin kontrolünü yakın zamanda onu satın alan şirket ekran dalgası aracılığıyla ele geçirdiği anlamına geliyordu (logoları = SSS = 666) ve ben “teoriyi” r/thecinemassacretruth’a bir şekilde gönderdim. şaka.

Eh, haklıymışım gibi görünüyor. Çünkü 2019’un sonunda tahmine dayalı programlamayı açıkça gösteren bir video yayınladı. Sadece bu videonun ilk dakikasını izleyin:

https://youtu.be/VYpryVA5WQQ

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, tebrikler , ahmet – 56

2. Eskişehir dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Merhaba siten ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 469

3. selamun aleyküm bu web sitesi inanki mükemmel, saolun

4. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 133

5. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Selam herkese sayfanız cidden güzel, twitter da paylaştım , emin – 216

6. Gürbüz Reply

Ağrı merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 07-08-2021 09:14:50

7. Adana dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Mrb sayfan harbiden mükemmel, twitter da paylaştım , doruk – 241

8. selam arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, şukuladım

9. Kütahya merkezden ben ali. Selamlar web siten harbiden çok güzel, teşekkürler 07-08-2021 09:20:40

10. Gürbüz Reply

Adıyaman merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siteniz harbiden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 09:23:55

11. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 213

12. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , Emine – 454

13. Gürbüz Reply

Sinop dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Selamın aleyküm sayfanız inan ki hayran bıraktı, şukuladım , Gürbüz – 195

14. selamun aleyküm siten inan ki çok güzel, tebrikler

15. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Merhaba herkese bu web sitesi inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 23

16. Adana merkezden ben banu. Selamın aleyküm paylaşımın inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 07-08-2021 11:16:50

17. Nevşehir merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok hoşuma gitti, teşekkürler 07-08-2021 13:26:39

18. Muş dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Merhabalar paylaşımınız inanki mükemmel, sağolun , Emine – 324

19. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 292

20. Edirne merkezden ben emin. Selamın aleyküm sayfa inan ki çok iyi, saolun 13-08-2021 09:05:05

21. Iğdır dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok güzel, face de paylaştım , ziya – 230

22. Kırklareli dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Selam paylaşımınız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 78

23. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız cidden çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 486

24. Sivas merkezden ben banu. Selam herkese web siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler 25-08-2021 03:06:32

25. Tekirdağ dan kimler var. Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü . Selam herkese web siteniz harbiden güzel, şukuladım , – 134

26. Burdur merkezden ben Hasan. Selam siteniz inan ki güzel, face de paylaştım 26-08-2021 21:07:45

27. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Merhaba web sitesi yeminle hoşuma gitti, şukuladım , Gürbüz – 27

28. Kilis merkezden ben doruk. Selam herkese paylaşım cidden iyi, saolun 31-08-2021 16:33:45

29. Manisa merkezden ben ali. Slm paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, sağolun 31-08-2021 18:31:45

30. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 464

31. Bu konu : ” Youtube’daki The Angry Video Game Nerd, Covid’i öngördü ” çok güzel. Mrb paylaşımınız inanki dikkat çekici, sağolun , hatice – 194

32. Samsun merkezden ben . Merhaba web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 25-09-2021 03:13:31

Write A Comment