YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça

Chrome’da ana ekranda YouTube’u yeniliyorum ve ses çalmaya başlıyor. Herhangi bir video izlemiyorum. Birdenbire bir ses çalmaya başlar. Bir tür Joe Biden hit parçası. Kısa bir süre oynar ve sonra durur. Tekrar yenilemeye bastım ve ses tekrar çalmaya başladı. Bazen aynı ses ama çoğu zaman farklı. Joe Biden ile ilgili 3 farklı ses klibim var. Tarayıcıyı kapattım ve size geri döndüğümde tüp tekrar oynamaya başladı. Bilgisayarım tamamen yeniden başlatıldıktan SONRA bile, sayfa yüklenir yüklenmez ses çalmaya başlıyor.

Eklemek için düzenleyin: Ben siyasi değilim. Politik videolar izlemiyorum. önerilen videolarda da görebileceğiniz gibi ben çoğunlukla arabalarım

“YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça” üzerine 17 yorum

1. Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 19-08-2020 08:57:16

2. Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 06:14:52

3. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım 06-09-2020 21:04:14

4. Kütahya dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , emin – 182

Yorum yapın