Chrome’da ana ekranda YouTube’u yeniliyorum ve ses çalmaya başlıyor. Herhangi bir video izlemiyorum. Birdenbire bir ses çalmaya başlar. Bir tür Joe Biden hit parçası. Kısa bir süre oynar ve sonra durur. Tekrar yenilemeye bastım ve ses tekrar çalmaya başladı. Bazen aynı ses ama çoğu zaman farklı. Joe Biden ile ilgili 3 farklı ses klibim var. Tarayıcıyı kapattım ve size geri döndüğümde tüp tekrar oynamaya başladı. Bilgisayarım tamamen yeniden başlatıldıktan SONRA bile, sayfa yüklenir yüklenmez ses çalmaya başlıyor.

Eklemek için düzenleyin: Ben siyasi değilim. Politik videolar izlemiyorum. önerilen videolarda da görebileceğiniz gibi ben çoğunlukla arabalarım

Author

83 Comments

1. elif yılmaz Reply

Ordu merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar siten harbiden hayran bıraktı, teşekkürler 19-08-2020 08:57:16

2. Mrb web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

3. selam arkadaşlar web siten gerçekten iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

4. Şanlıurfa merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar sayfanız ciddiyim çok güzel, twitter da paylaştım 20-08-2020 06:14:52

5. Mardin merkezden ben Emine. Mrb bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-08-2020 15:17:14

6. selamun aleyküm paylaşımın süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. Selam herkese siten vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

8. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız valla güzel, face de paylaştım 06-09-2020 21:04:14

9. merhaba arkadaşlar paylaşım valla hayran bıraktı, saolun

10. Selamlar siten valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

11. Merhabalar sayfanız ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

12. Selam herkese siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler

13. Slm sayfanız inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım

14. Selam herkese siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, şukuladım

15. Kütahya dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Merhabalar web siteniz cidden hayran bıraktı, tebrikler , emin – 182

16. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhabalar sayfanız harbiden hayran bıraktı, sağolun , ziya – 79

17. merhaba arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, teşekkürler

18. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Slm sayfanız süper ötesi mükemmel, teşekkürler , banu – 132

19. Sinop merkezden ben memo. Mrb sayfanız inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 04-11-2020 00:01:53

20. Selam herkese paylaşımınız valla çok güzel, teşekkürler

21. Konya merkezden ben emin. Merhabalar siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 20-11-2020 16:56:27

22. Aksaray dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , gaye – 6

23. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, saolun , ahmet – 105

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz süper ötesi dikkat çekici, sağolun , Gürbüz – 378

25. Gürbüz Reply

Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 343

26. Bolu merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten yeminle çok güzel, sağolun 13-12-2020 01:35:24

27. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha billaha hayran edici, teşekkürler

28. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , gaye – 15

29. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhabalar sayfan ciddiyim güzel, tebrikler , ali – 134

30. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha hayran bıraktı, saolun , ahmet – 299

31. Niğde dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Selam herkese bu web sitesi inan ki çok iyi, twitter da paylaştım , memo – 170

32. Van dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Merhaba web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , memo – 413

33. Niğde merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun 09-01-2021 18:28:49

34. Ankara merkezden ben ahmet. Slm paylaşım inanki çok iyi, şukuladım 10-01-2021 13:34:30

35. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Mrb web siteniz gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 175

36. Nevşehir merkezden ben gaye. selam arkadaşlar siteniz inan ki çok güzel, tebrikler 19-01-2021 04:16:59

37. Van merkezden ben gaye. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 20-01-2021 17:27:23

38. Selamlar sayfanız valla hoşuma gitti, teraziye tıkladım

39. Konya dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Aylin – 238

40. Gürbüz Reply

Slm paylaşımın cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım

41. elif yılmaz Reply

Merhabalar sayfanız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

42. Uşak merkezden ben hatice. Merhaba paylaşım harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 14-02-2021 00:26:49

43. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden hayran edici, face de paylaştım , Aylin – 37

44. Isparta merkezden ben . Selamlar bu web sitesi yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 18-02-2021 05:10:43

45. Uşak merkezden ben Aylin. Slm paylaşım gerçekten çok iyi, teraziye tıkladım 18-02-2021 12:45:09

46. Afyon merkezden ben Emine. Slm paylaşımınız cidden hayran bıraktı, twitter da paylaştım 09-03-2021 20:41:11

47. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Merhaba siten süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 499

48. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Slm web siten harbiden mükemmel, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 202

49. Osmaniye dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Mrb web siten harbiden iyi, teraziye tıkladım , doruk – 391

50. elif yılmaz Reply

Sakarya dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , elif yılmaz – 345

51. Denizli merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımın valla dikkatimi çekti, sağolun 04-04-2021 03:45:23

52. Mrb siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

53. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Selamın aleyküm siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 10

54. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 33

55. Ankara merkezden ben Aylin. Selam herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 03:41:29

56. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Selam siten vallaha billaha çok iyi, saolun , ali – 444

57. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım , memo – 187

58. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki çok güzel, şukuladım , doruk – 289

59. Ordu merkezden ben Emine. Merhabalar sayfanız valla hayran edici, şukuladım 16-05-2021 11:59:55

60. Selam sayfanız vallaha güzel, linkedinde paylaştım

61. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha hayran bıraktı, saolun

62. Selamlar sayfan vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

63. Kırşehir merkezden ben emin. Selamlar web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, sağolun 23-06-2021 03:12:24

64. Konya dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . Slm web siten cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 409

65. Çankırı dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden iyi, saolun , Gürbüz – 469

66. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. Selamlar siteniz valla hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 94

67. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 262

68. Elazığ merkezden ben gaye. Mrb paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-07-2021 18:18:40

69. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. selamun aleyküm web siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 189

70. Yozgat dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . selam arkadaşlar bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 342

71. Elazığ merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 17-07-2021 23:15:06

72. Bu konu : ” YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , banu – 267

73. Kahramanmaraş merkezden ben memo. Selamlar sayfan vallaha billaha çok iyi, sağolun 18-07-2021 23:09:28

74. elif yılmaz Reply

Adana merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar paylaşımınız yeminle çok iyi, şukuladım 23-07-2021 20:50:58

75. Tokat dan kimler var. YouTube’dan Gizemli Ses. Joe Biden hit parça . selamun aleyküm siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 21

76. Selamın aleyküm paylaşımınız harbiden çok güzel, şukuladım

77. Batman merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 25-07-2021 08:02:38

78. Merhaba herkese sayfa cidden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

79. Selamın aleyküm paylaşımınız valla çok iyi, teşekkürler

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link