YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi

Ne söylediklerini görmek için onları izlerdim. Cue hakkında çok şüpheliyim. Ama sadece eğlence için de olsa, gerçekten neler olduğunu düşündüklerini dinlemeyi seviyorum.

Ama bugün izleyeceğim kanallardan 2’sinin hiçbir yerde bulunmadığını görüyorum. İsimleri de gerçekten hatırlayamıyorum … birinin 2425A gibi bölüm listeleri vardı ya da bunun gibi bir şey, bir nehir ya da göl falan gösteren videoda bir sesle köşede kel kartallar vardı.

Splatz adında başka bir kanal ya da onun gibi bir şey vardı … benim bahsettiğimi bilen var mı?

“YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi” üzerine 16 yorum

1. Diyarbakır dan kimler var. YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi . Selamlar paylaşım harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 491

2. Giresun merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım 17-01-2021 06:11:51

3. Bu konu : ” YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha mükemmel, teraziye tıkladım , banu – 11

4. Antalya dan kimler var. YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi iyi, saolun , banu – 190

5. Erzincan merkezden ben emin. Merhabalar paylaşımın valla çok iyi, teşekkürler 19-01-2021 04:29:01

6. Bu konu : ” YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 187

7. Ordu merkezden ben banu. Selam herkese web siten valla dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-01-2021 00:48:05

8. Bu konu : ” YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın gerçekten hayran edici, saolun , ali – 457

9. Tekirdağ merkezden ben doruk. Selam bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 28-01-2021 15:47:13

10. Bu konu : ” YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi ” çok güzel. Merhabalar sayfan vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 303

11. Aksaray dan kimler var. YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi . Selamın aleyküm web siten harbiden hoşuma gitti, facebookta paylaştım , Aylin – 39

12. Balıkesir dan kimler var. YouTube’un bazı Cue kanallarını temizlediğini fark ettim. Bunu fark eden var mı? Bazı videolar 100 binden fazla görüntülendi . Merhabalar sayfan harbiden güzel, saolun , ziya – 467

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link