SS:

Tersine Çevrilmiş Totalitarizm: 11 Eylül Soruşturması için Avukatlar Komitesinin, 11 Eylül’de WTC’de işlenen bir Federal Suçun (yerleştirilmiş patlayıcılar) kanıtlarını dinlemesi için bir Büyük Jüri için DOJ/SDNY’ye Dilekçelerini ilk sunmasının üzerinden 3+ Yıl… 11 Eylül suçlularını korumak mı???

https://www.lawyerscommitteefor9-11inquiry.org/lc-doj-first-amended-grand-jury-petition/

Ve herhangi bir “soruşturma” ya da saçmalık komitesine SAKİN – özellikle de 9/11 şüphelisi Philip Zelikow’u içeriyorsa.

45 Comments

1. Kırklareli merkezden ben Hasan. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, face de paylaştım 05-06-2021 00:38:51

2. Merhaba sayfan yeminle dikkatimi çekti, teşekkürler

3. Sivas merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfanız süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 05-06-2021 02:46:56

4. Adıyaman dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 80

5. Merhaba siteniz harbiden dikkatimi çekti, tebrikler

6. Ordu dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . selamun aleyküm web siteniz inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 406

7. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Selamlar web siten inanki iyi, face de paylaştım , hatice – 119

8. Selam web sitesi cidden çok iyi, facebookta paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım

10. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Merhaba herkese siten inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 98

11. Merhaba paylaşım inanki çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

12. Batman merkezden ben emin. Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım 14-06-2021 22:08:28

13. Merhaba siteniz vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

14. İstanbul dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Merhaba web siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 122

15. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi cidden çok hoşuma gitti, saolun , – 108

16. Gürbüz Reply

Merhaba herkese sayfan yeminle dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Muğla merkezden ben hatice. Selam sayfan cidden çok hoşuma gitti, şukuladım 23-06-2021 03:06:18

18. Siirt dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . selamun aleyküm web siteniz inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , doruk – 179

19. Siirt merkezden ben memo. Slm sayfanız ciddiyim güzel, face de paylaştım 29-06-2021 03:39:25

20. Eskişehir dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . merhaba arkadaşlar paylaşım valla güzel, linkedinde paylaştım , Aylin – 17

21. selamun aleyküm web siten ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

22. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Merhaba sayfan yeminle çok güzel, tebrikler , ali – 488

23. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi vallaha billaha hayran edici, şukuladım , memo – 109

24. Gürbüz Reply

Artvin merkezden ben Gürbüz. Selamlar siten valla iyi, şukuladım 05-07-2021 04:10:34

25. Bartın dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 445

26. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi mükemmel, tebrikler

27. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Slm web sitesi inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , ali – 146

28. Kahramanmaraş merkezden ben Aylin. Merhabalar bu web sitesi inanılmaz hoşuma gitti, teşekkürler 25-07-2021 00:43:24

29. Giresun merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki çok iyi, saolun 27-07-2021 03:20:58

30. elif yılmaz Reply

Mrb web sitesi harbiden çok iyi, teşekkürler

31. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi güzel, twitter da paylaştım , ziya – 234

32. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. Selam paylaşımın süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 448

33. Bu konu : ” Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, teşekkürler , mehmet – 116

34. Merhabalar paylaşımın inanılmaz dikkat çekici, linkedinde paylaştım

35. Gümüşhane dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Selamlar siten inanki çok iyi, face de paylaştım , Aylin – 77

36. Muğla merkezden ben Gürbüz. Selamlar web sitesi süper ötesi çok iyi, şukuladım 31-08-2021 22:33:29

37. Sinop dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Selamlar sayfanız vallaha mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 390

38. Mrb siteniz süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

39. İzmir dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Merhabalar sayfanız cidden çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 24

40. merhaba arkadaşlar siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım

41. Bayburt dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Selamın aleyküm sayfan ciddiyim iyi, tebrikler , mehmet – 189

42. Bursa dan kimler var. Yoz medya, yozlaşmış politikacılar, yozlaşmış yargıçlar, yozlaşmış hükümet kurumları (CIA, FBI, DOD, D) . Merhaba web sitesi inanılmaz iyi, twitter da paylaştım , banu – 149

Write A Comment