Bu bir komplo değil, ama bu terimin her zaman burada ortaya çıktığını görüyorum, bu yüzden onu ele alan bir yazı yazmayı düşündüm.

‘Yozlaşma’ tam olarak nedir ve onu kim tanımlayabilir? Terim için o kadar çok uygulama gördüm ki, kelimenin ne anlama geldiğine dair herhangi bir nesnel ölçüyü elde etmek neredeyse imkansız. Dini bir şey mi? Bu faşist bir şey mi? Bilmiyorum ama kesinlikle isterim.

Gönderen … ZombieRichardNixonx
[comments]

Author

12 Comments

1. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım

4. Merhabalar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 124

6. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 228

7. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2021 19:46:14

8. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 12:10:46

9. Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-04-2021 13:45:08

10. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link