Bu bir komplo değil, ama bu terimin her zaman burada ortaya çıktığını görüyorum, bu yüzden onu ele alan bir yazı yazmayı düşündüm.

‘Yozlaşma’ tam olarak nedir ve onu kim tanımlayabilir? Terim için o kadar çok uygulama gördüm ki, kelimenin ne anlama geldiğine dair herhangi bir nesnel ölçüyü elde etmek neredeyse imkansız. Dini bir şey mi? Bu faşist bir şey mi? Bilmiyorum ama kesinlikle isterim.

Gönderen … ZombieRichardNixonx
[comments]

Author

32 Comments

1. Merhaba herkese web siten ciddiyim güzel, facebookta paylaştım

2. Selamın aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım

3. merhaba arkadaşlar web siteniz valla iyi, facebookta paylaştım

4. Merhabalar web siten vallaha iyi, facebookta paylaştım

5. Gürbüz Reply

Ankara dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . merhaba arkadaşlar sayfan vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 124

6. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inan ki çok güzel, twitter da paylaştım , Aylin – 228

7. Kahramanmaraş merkezden ben mehmet. Selam herkese web siten süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler 18-03-2021 19:46:14

8. Ardahan merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 26-03-2021 12:10:46

9. Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım 02-04-2021 13:45:08

10. Mrb web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Selamlar paylaşımınız süper ötesi dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

12. Selam herkese web sitesi valla hayran bıraktı, tebrikler

13. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Aylin – 59

14. Karaman merkezden ben Emine. Merhabalar paylaşımın inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 23-04-2021 07:02:38

15. Aksaray dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Selam paylaşımınız yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , emin – 113

16. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımınız vallaha billaha hoşuma gitti, sağolun , emin – 100

17. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi ilgi uyandırıcı, şukuladım , mehmet – 38

18. Mardin dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Selamlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , banu – 131

19. Kırklareli dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Selam herkese siten vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , hatice – 282

20. Gürbüz Reply

Hatay dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Mrb paylaşım cidden iyi, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 436

21. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , ali – 239

22. Batman merkezden ben . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 29-05-2021 01:42:22

23. Gürbüz Reply

Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Gürbüz – 358

24. Erzurum merkezden ben hatice. Merhaba herkese siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun 09-06-2021 12:17:20

25. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Selam sayfa inanki güzel, teşekkürler , Emine – 265

26. Düzce merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 20-06-2021 01:28:29

27. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Slm sayfanız gerçekten iyi, saolun , Aylin – 290

28. Bu konu : ” ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? ” çok güzel. Selam paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 326

29. Şanlıurfa dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Selam web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, saolun , ahmet – 312

30. Antalya dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . selamun aleyküm paylaşımınız valla dikkatimi çekti, saolun , hatice – 353

31. Sakarya dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Merhaba web sitesi inanılmaz güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 63

32. Mersin dan kimler var. ‘Yozlaşmayı’ kim tanımlıyor? . Mrb paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, tebrikler , banu – 468

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link