Annunaki ve ana gezegenleri hakkında bilgi edinin. Altını ve diğer metalleri üst atmosferlerine atıp onu yok ederek yavaşlatarak kendi atmosferlerini nasıl yok ettiklerini okuyun. İnternet artık alüminyum çağı olduğunu söylüyor. Bu, alüminyum fosfatları ve diğer her şeyi atmosfere bırakan gökyüzünde görülen kimyasal izlere çok benziyor. Görünüşe göre bir kez daha canlanmış medeniyetlerinde gibiyiz ve aslında ne kadar süredir kim bilir kim için yaptıklarını tekrar ediyorlar. Bu daha önce oldu.

… XenoEarth tarafından gönderildi
[comments]

Author

11 Comments

1. Çankırı dan kimler var. Yüce Deja Vu . Merhabalar sayfanız süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 304

2. Bu konu : ” Yüce Deja Vu ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 301

3. Eskişehir merkezden ben Aylin. Selam sayfa harbiden ilgi uyandırıcı, sağolun 02-04-2021 17:55:38

4. Kütahya dan kimler var. Yüce Deja Vu . Merhaba sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 181

5. Muğla merkezden ben emin. Slm paylaşım ciddiyim çok iyi, teşekkürler 02-04-2021 17:55:53

6. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 04-04-2021 13:11:29

7. Edirne dan kimler var. Yüce Deja Vu . Merhaba herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım , Emine – 66

8. Elazığ merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teraziye tıkladım 16-04-2021 20:47:08

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link