Bu video, gerçekte ne dediğine tamamen farklı bir bakış atmamız için bizi zorluyor. Bu videodaki Yuhanna 14: 6 vaazında, yol İsa’nın tek yol olup olmadığını soruyor, o zaman Hıristiyan olmayanlar kurtarılabilir mi? Çoğu hayır derdi. Ama İsa’nın bu öğretisinin, yargı gününde bazılarına yaptığı açıklamayla nasıl bağlantılı olduğunu bir düşünün: “Bunlardan en azına yaptığın sürece, bunu bana yaptın.” Ya da John’un “Seven herkes Tanrı’dan doğar” ifadesi.

Yol, Gerçek ve Yaşam

Author

77 Comments

1. Siirt merkezden ben ziya. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 19:14:04

2. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 21:28:27

3. Selam herkese paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım

4. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler 26-09-2020 05:28:45

5. Slm sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

6. Hatay merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, teşekkürler 02-10-2020 13:06:04

7. Kayseri merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:06:17

8. Merhaba herkese paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, sağolun

9. selam arkadaşlar web siteniz süper ötesi çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

10. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 478

11. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , mehmet – 224

12. Zonguldak merkezden ben Hasan. Selam paylaşımınız süper ötesi güzel, tebrikler 22-10-2020 02:55:42

13. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, face de paylaştım

14. Van dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhaba sayfanız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 227

15. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamlar sayfa inanki dikkat çekici, face de paylaştım , gaye – 124

16. Konya merkezden ben ali. selamun aleyküm bu web sitesi valla hayran bıraktı, teşekkürler 06-11-2020 01:52:17

17. Batman dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Mrb paylaşımınız ciddiyim iyi, face de paylaştım , ziya – 327

18. Nevşehir dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selamın aleyküm web siteniz yeminle güzel, teraziye tıkladım , ali – 260

19. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım

20. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

21. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 234

22. Bayburt dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selam paylaşımın inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , Emine – 364

23. Gürbüz Reply

Balıkesir dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 178

24. Gürbüz Reply

Antalya merkezden ben Gürbüz. Mrb web siten süper ötesi mükemmel, face de paylaştım 19-12-2020 13:56:47

25. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , ahmet – 172

26. Eskişehir merkezden ben hatice. Mrb web siten inanılmaz çok güzel, linkedinde paylaştım 27-12-2020 17:37:08

27. Isparta merkezden ben Aylin. Selam herkese web siten ciddiyim mükemmel, teşekkürler 01-01-2021 12:11:32

28. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki hayran bıraktı, face de paylaştım , elif yılmaz – 148

29. selam arkadaşlar siteniz vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım

30. Çorum dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhaba web siten süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 100

31. Kırşehir dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selamlar siten harbiden hayran bıraktı, sağolun , memo – 24

32. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamlar siten valla hayran edici, şukuladım , ziya – 307

33. Kütahya merkezden ben ali. Slm web siteniz yeminle çok güzel, tebrikler 17-01-2021 16:55:24

34. Ankara dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selam herkese web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, teşekkürler , gaye – 398

35. Nevşehir merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfan ciddiyim mükemmel, face de paylaştım 20-01-2021 17:54:10

36. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm siteniz inanki dikkatimi çekti, sağolun

37. Gümüşhane dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhaba bu web sitesi inanılmaz güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 413

38. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkat çekici, tebrikler , Emine – 11

39. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın harbiden hayran bıraktı, tebrikler , ali – 347

40. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan valla çok iyi, facebookta paylaştım , Aylin – 173

41. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamlar web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 149

42. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa vallaha çok iyi, sağolun , elif yılmaz – 291

43. Bolu dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhabalar paylaşımın vallaha billaha güzel, tebrikler , Aylin – 74

44. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha güzel, teşekkürler 21-02-2021 04:39:15

45. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Mrb paylaşım inanki hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 326

46. Erzincan merkezden ben ali. Merhaba web siten vallaha mükemmel, teşekkürler 27-02-2021 20:48:07

47. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki dikkat çekici, facebookta paylaştım , – 28

48. Malatya dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selam siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 153

49. Bitlis merkezden ben ahmet. selamun aleyküm bu web sitesi cidden mükemmel, tebrikler 24-03-2021 21:04:39

50. Merhabalar siteniz inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

51. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 433

52. Van merkezden ben banu. Mrb sayfa cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım 15-04-2021 05:26:45

53. Uşak dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Mrb paylaşım yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 480

54. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selam sayfanız yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 116

55. İstanbul merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 03:23:48

56. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım , banu – 470

57. elif yılmaz Reply

Trabzon merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım gerçekten güzel, tebrikler 12-05-2021 14:36:08

58. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selam paylaşım inanılmaz çok güzel, saolun , emin – 482

59. selamun aleyküm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

60. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Hasan – 377

61. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim dikkat çekici, saolun , hatice – 453

62. Zonguldak dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhabalar siten vallaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 223

63. Mrb paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

64. Antalya dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, şukuladım , ali – 110

65. Gürbüz Reply

Karaman merkezden ben Gürbüz. Selamlar web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım 26-06-2021 01:57:32

66. Kars dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Selam web sitesi inanılmaz hayran edici, facebookta paylaştım , ali – 192

67. Çorum dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhaba herkese sayfanız gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 4

68. Elazığ merkezden ben Hasan. Merhabalar paylaşımın valla mükemmel, teşekkürler 06-07-2021 13:49:43

69. Kırıkkale merkezden ben . Mrb siten inan ki güzel, linkedinde paylaştım 07-07-2021 13:20:26

70. İzmir dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhabalar paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 65

71. Afyon merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 18:25:43

72. Zonguldak merkezden ben mehmet. Selam paylaşımınız inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım 18-07-2021 00:57:25

73. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkatimi çekti, saolun , ziya – 127

74. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, teraziye tıkladım

75. Kastamonu dan kimler var. Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. . Merhabalar bu web sitesi vallaha hayran bıraktı, şukuladım , ali – 158

76. Merhaba herkese sayfanız vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link