Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır.

Bu video, gerçekte ne dediğine tamamen farklı bir bakış atmamız için bizi zorluyor. Bu videodaki Yuhanna 14: 6 vaazında, yol İsa’nın tek yol olup olmadığını soruyor, o zaman Hıristiyan olmayanlar kurtarılabilir mi? Çoğu hayır derdi. Ama İsa’nın bu öğretisinin, yargı gününde bazılarına yaptığı açıklamayla nasıl bağlantılı olduğunu bir düşünün: “Bunlardan en azına yaptığın sürece, bunu bana yaptın.” Ya da John’un “Seven herkes Tanrı’dan doğar” ifadesi.

Yol, Gerçek ve Yaşam

“Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır.” üzerine 12 yorum

1. Siirt merkezden ben ziya. Selam paylaşım gerçekten hayran edici, linkedinde paylaştım 17-09-2020 19:14:04

2. Çanakkale merkezden ben gaye. Selam paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 19-09-2020 21:28:27

3. Balıkesir merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşım valla çok hoşuma gitti, tebrikler 26-09-2020 05:28:45

4. Hatay merkezden ben banu. Selamın aleyküm web siteniz valla güzel, teşekkürler 02-10-2020 13:06:04

5. Kayseri merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 13:06:17

6. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selam paylaşımınız süper ötesi hayran edici, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 478

7. Bu konu : ” Yuhanna 14: 6, İsa’nın yalnızca kendilerini Hıristiyan olarak tanıtmak için yalnızca bazı dini ayinleri gerçekleştirenleri nasıl kurtardığını desteklemek için sık sık yanlış aktarılır. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki güzel, face de paylaştım , mehmet – 224

Yorum yapın