Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık.

fikrimi değiştir.

Sadece kilitli bir ileti dizisini izledim, sürekli olarak yorum ekledim ve 100 oy atladı ve ardından yükselmeye devam etmek için 100 oy geri döndü. Görünüşe göre gönderilerin gerçek oyları -50 ile +50 arasında değişiyor ve kayan yazı rastgele sayılar arasında geçiş yapıyor.

“Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık.” üzerine 32 yorum

1. Kütahya dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz dikkat çekici, face de paylaştım , – 396

2. Şanlıurfa merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siten inanki hayran edici, twitter da paylaştım 06-12-2020 14:03:54

3. Rize dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . Merhaba web siteniz yeminle dikkat çekici, şukuladım , banu – 242

4. Bolu merkezden ben Emine. selamun aleyküm bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 14-12-2020 07:11:22

5. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten valla hayran edici, facebookta paylaştım , Hasan – 33

6. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Selam herkese sayfanız yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Aylin – 237

7. Kars dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . selam arkadaşlar paylaşım yeminle mükemmel, sağolun , Aylin – 456

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . Mrb web siteniz yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , emin – 42

9. Eskişehir dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, tebrikler , hatice – 130

10. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 21

11. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Merhaba herkese siten harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , – 400

12. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 60

13. Tunceli dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 289

14. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki hoşuma gitti, saolun , ali – 130

15. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , Hasan – 352

16. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi inanılmaz çok iyi, teşekkürler , Aylin – 322

17. Tekirdağ dan kimler var. Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. . Merhaba herkese web sitesi vallaha güzel, teraziye tıkladım , ali – 185

18. Bu konu : ” Yukarı / aşağı hareket eden yeni Upvote izleyici ve yorum izleyici, seçim oyları sayısı ve covid sayıları kadar saçmalık. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , hatice – 347

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link