Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR.

Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. Davayı eğlendirmemelerine şaşmamalı. Bu beceriksiz SC yargıçları yalnızca sosyal sorunlar hakkında karar verebilir: kürtaj, dini özgürlükler ve tüm bu hafif sosyal sorunlar.

Amerika’da büyüyen ortalama bir Amerikalı, yüksek teknoloji konseptleri konusunda çok huysuz. Kötü amaçlı yazılımların son 9 aydır sistemlerimizi yemesine şaşmamalı ve yapabilecekleri hiçbir şey yok. Tek bir şirket SolarWind’i binlerce ve binlerce Devlet kurumu hesabı ile yetkilendiren akıllı pantolon kimdi. Tek hata noktası.

Başımı elimde tuttuğum ve hangi soytarılarla çalışmak zorunda olduğumu merak ettiğim NASA günlerimi hatırlatıyor.

Yüz milyonlarca doların yatırıldığı JPL’yi (Jet Propulsion Lab of California) Mars gezgini Sondası’nı hatırlayın – Mars toprağında dağıldı, çünkü JPL’nin kafasız mühendisleri MKS ve FPS birim sistemlerini hesaplamalarında tutarlı tutamadı. Hindistan’dan bir ilkokul öğrencisi bile bu yüksek maaşlı mühendislerden zaman zaman daha iyi bir iş çıkarabilirdi.

Sadece NASA’dayken, Amerika’da değil, Hindistan’da veya Çin’de eğitim almış Hintli veya Çinli bir Mühendis tarafından yazılan bir raporla etkileşimde bulunmak veya bir raporu incelemek zorunda kaldığımda yüzümde bir gülümseme vardı. Elbette Çince İngilizce iyi değil ama hesaplamaları, Mühendislik ve matematiksel kavramları Hintlilerden bile daha iyi. (Çin eğitim sistemi eskiden Hint eğitim sistemi kadar zor)

Her şey Amerika’nın zayıf ortaokul eğitim sistemine iniyor, zayıflık anaokulu seviyesinden başlayıp liseye kadar ilerliyor ve o zamana kadar öğrencinin hayatta ne olmak istediğini kimse tahmin edemez.

Elbette istisnalar var – çoğu zaman Hintli-Amerikalı ve Çinli-Amerikalı ebeveynlerin çocukları Amerika’da başarılı oluyorlar, ancak bu, okyanusta 300’den fazla milyon Amerikalıdan oluşan çok küçük bir sayı.

AMERİKA KÖTÜ ŞEKİLDE.

Şimdi, yozlaşmış Demokratların işlerini düzeltmek için ne kadar zaman harcadığımızı görün. Ve hepimiz bu sayfadayken, ben de tam zamanlı bir işim olduğunu varsayıyorum.

Oh pekala, zaman kaybı ve her yerde kaynak israfı.

Umarım Başkan Trump geri gelir ki hepimiz normal hayatımıza dönebilelim.

Umarım hepinizi sıkmamışımdır – Amerikan eğitim sisteminden hüsrana uğradım ve hem lise hem de üniversitedeki ortalama öğrencilerden düşük beklentiler içindeyim.

Eylemlerini düzeltmek için mücadele ettiğimiz çarpık demokrat politikacıların çoğu, belki de sınıflarının en altındaydı ve insanlık kurslarında uzmanlaştı. Diyeceğimi dedim.

“Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR.” üzerine 20 yorum

1. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım , gaye – 172

2. Konya dan kimler var. Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. . Merhaba paylaşımınız valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 420

3. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz valla hoşuma gitti, saolun , ali – 26

4. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi yeminle hayran edici, sosyal medyada paylaştım , ali – 326

5. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım , Emine – 396

6. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Selamlar sayfan inanılmaz iyi, sağolun , Aylin – 459

7. Bitlis merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımınız inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 29-12-2020 10:36:07

8. Bitlis dan kimler var. Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. . Selamın aleyküm sayfanız cidden iyi, facebookta paylaştım , – 25

9. Çankırı dan kimler var. Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. . Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , – 10

10. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, teraziye tıkladım , ali – 13

11. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Selam web siten yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , – 178

12. Kütahya merkezden ben . selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha güzel, tebrikler 11-02-2021 02:45:18

13. Tokat merkezden ben doruk. Selamlar web siten süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım 11-02-2021 22:30:59

14. Bu konu : ” Yüksek mahkemedeki 9 yardakçının kasıtlı olarak arızalı bir yazılım makinesinin ardında yatan teknik nüansları anlamak için beyaz maddeye sahip olduğunu mu düşünüyorsunuz? Cevap büyük bir HAYIR. ” çok güzel. Selam herkese web siten ciddiyim güzel, sağolun , Hasan – 27

15. Sinop merkezden ben hatice. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 25-02-2021 10:01:30

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link