Yüksek sesle düşünelim, olur mu?

Verastigui ÇOK yüksek rütbeli bir KoC’dir. (Columbus Şövalyeleri).

Şimdi bunu anlayın – tutuklandığı gün KoC yeni bir baş koyar (tesadüf, eminim).

Buna ek olarak ve aynı gün: UCM, İsrail’in aslında insanlığa karşı suçlardan sorumlu tutulabileceğini söylüyor.

Yani, burada biraz daha derine inmek için.

KoC = Vatikan. Trump onları paramparça ederken Al Smith yemeğini, tüm KoM (Malta Şövalyeleri) ve KoC’nin katılımını düşünün.

Yani aynı gün Vatikan’a ve muhtemelen İsrail’e karşı bir hareket görüyoruz. Ama delikten biraz daha ileri gitmek için ..

Columbus Şövalyeleri.

KC

K = 11 C = 3

11.3, ilk tutuklamadan sonra doğrular.

Kim bilir? Bu adam, her şeyi başlatan tutuklama olabilirdi. KoC’da GERÇEKTEN GERÇEKTEN yüksek rütbeydi. El kitapları sadece 2 dereceyi kapsıyor. Bu bir şey söylerse, 3. derece.

Böylece o vuruldu, KoC başkanı değiştirildi ve ICC, İsrail’in savaş suçlarından / insanlığa karşı suçlardan suçlanabileceğini söyledi.

Oh – ve hepsinden önemlisi – Suçlama davası 9’unda başlıyor. SCOTUS, 19’unda Seçim Dolandırıcılığı davalarını dinleyecek. Bu ikisi arasında 10 gün.

Ayın 19’u da açılıştan tam 30 gün sonra.

VE 👇🏻👇🏻👇🏻

2 + 1 + 9 + 2 + 2 + 1 = 17.

Şimdi “Mart çılgınlığı” ve “Nisan yağmurları” nı yakalayın.

Bir bok tahmin etmiyorum, tüm söylediğim bir olasılığımız olduğu;

10 Günde, 30’da Bitti Karanlıkta Nisan Yağmurunu besleyen Mart Çılgınlığına Giriyor. 11.3 17 Ve …. “sona saklandı”.

Ve bir felaket daha – bugün Super Bowl 55 (5: 5).

Gösterinin tadını çıkarın millet.

H / T – Mutlak Mahkumiyet, WeTheMedia

“Yüksek sesle düşünelim, olur mu?” üzerine 8 yorum

1. Şırnak dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, sağolun , memo – 403

2. Edirne dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Mrb web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 182

3. Bu konu : ” Yüksek sesle düşünelim, olur mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 55

4. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-02-2021 02:16:24

5. Denizli dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 257

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link