Verastigui ÇOK yüksek rütbeli bir KoC’dir. (Columbus Şövalyeleri).

Şimdi bunu anlayın – tutuklandığı gün KoC yeni bir baş koyar (tesadüf, eminim).

Buna ek olarak ve aynı gün: UCM, İsrail’in aslında insanlığa karşı suçlardan sorumlu tutulabileceğini söylüyor.

Yani, burada biraz daha derine inmek için.

KoC = Vatikan. Trump onları paramparça ederken Al Smith yemeğini, tüm KoM (Malta Şövalyeleri) ve KoC’nin katılımını düşünün.

Yani aynı gün Vatikan’a ve muhtemelen İsrail’e karşı bir hareket görüyoruz. Ama delikten biraz daha ileri gitmek için ..

Columbus Şövalyeleri.

KC

K = 11 C = 3

11.3, ilk tutuklamadan sonra doğrular.

Kim bilir? Bu adam, her şeyi başlatan tutuklama olabilirdi. KoC’da GERÇEKTEN GERÇEKTEN yüksek rütbeydi. El kitapları sadece 2 dereceyi kapsıyor. Bu bir şey söylerse, 3. derece.

Böylece o vuruldu, KoC başkanı değiştirildi ve ICC, İsrail’in savaş suçlarından / insanlığa karşı suçlardan suçlanabileceğini söyledi.

Oh – ve hepsinden önemlisi – Suçlama davası 9’unda başlıyor. SCOTUS, 19’unda Seçim Dolandırıcılığı davalarını dinleyecek. Bu ikisi arasında 10 gün.

Ayın 19’u da açılıştan tam 30 gün sonra.

VE 👇🏻👇🏻👇🏻

2 + 1 + 9 + 2 + 2 + 1 = 17.

Şimdi “Mart çılgınlığı” ve “Nisan yağmurları” nı yakalayın.

Bir bok tahmin etmiyorum, tüm söylediğim bir olasılığımız olduğu;

10 Günde, 30’da Bitti Karanlıkta Nisan Yağmurunu besleyen Mart Çılgınlığına Giriyor. 11.3 17 Ve …. “sona saklandı”.

Ve bir felaket daha – bugün Super Bowl 55 (5: 5).

Gösterinin tadını çıkarın millet.

H / T – Mutlak Mahkumiyet, WeTheMedia

Author

25 Comments

1. Şırnak dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, sağolun , memo – 403

2. Edirne dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Mrb web sitesi harbiden hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 182

3. Bu konu : ” Yüksek sesle düşünelim, olur mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , Emine – 55

4. Kastamonu merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, tebrikler 08-02-2021 02:16:24

5. Adıyaman merkezden ben banu. Mrb sayfa inanki çok iyi, linkedinde paylaştım 08-02-2021 18:55:19

6. Selamın aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

7. selamun aleyküm web siten cidden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

8. Gürbüz Reply

Denizli dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Mrb bu web sitesi gerçekten hayran edici, tebrikler , Gürbüz – 257

9. Nevşehir merkezden ben memo. Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, facebookta paylaştım 25-02-2021 16:35:22

10. Bu konu : ” Yüksek sesle düşünelim, olur mu? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 282

11. selam arkadaşlar paylaşım inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

12. Bu konu : ” Yüksek sesle düşünelim, olur mu? ” çok güzel. Mrb sayfan ciddiyim hoşuma gitti, facebookta paylaştım , doruk – 196

13. Ankara merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfa vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım 08-03-2021 15:59:13

14. elif yılmaz Reply

Giresun dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Selamın aleyküm web siten valla güzel, saolun , elif yılmaz – 360

15. Bilecik dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . selam arkadaşlar sayfanız cidden güzel, facebookta paylaştım , banu – 474

16. Iğdır merkezden ben gaye. Merhaba herkese siten vallaha dikkatimi çekti, sağolun 19-03-2021 02:50:12

17. Gürbüz Reply

Giresun merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm siten gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 24-03-2021 09:15:20

18. Bu konu : ” Yüksek sesle düşünelim, olur mu? ” çok güzel. Merhabalar sayfan inanki çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ali – 56

19. Karaman dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Mrb siten inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ziya – 291

20. Ardahan merkezden ben . Selam sayfanız süper ötesi çok iyi, twitter da paylaştım 14-04-2021 10:08:24

21. Şanlıurfa dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . Selam web siteniz ciddiyim iyi, teraziye tıkladım , ali – 274

22. Merhaba herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

23. Samsun dan kimler var. Yüksek sesle düşünelim, olur mu? . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha billaha güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 434

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link