Emeklilik ödemelerinde vaat edilen trilyonlar, fiyatlar / maaşlar yükseldiğinde daha kolay karşılanacak, ancak emeklilik ödemeleri çok daha yavaş bir oranda artacaktır. Her emekli maaşı kurtarılmayacak, yine de çoğu, daha yüksek (henüz bildirilmemiş) enflasyondan yararlanarak daha büyük kazançlar bildirerek fayda sağlayacak.

Author

12 Comments

1. Mardin merkezden ben Emine. Merhabalar siten yeminle çok iyi, tebrikler 03-04-2021 21:32:57

2. Hatay merkezden ben ali. Merhaba herkese web siteniz vallaha dikkatimi çekti, saolun 04-04-2021 01:30:52

3. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, şukuladım

4. İzmir dan kimler var. Yükselen Fiyat Enflasyonu Amerika’daki Başarısız Emeklilik Maaşlarını Kurtarabilir . Merhaba sayfa inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 245

5. Bu konu : ” Yükselen Fiyat Enflasyonu Amerika’daki Başarısız Emeklilik Maaşlarını Kurtarabilir ” çok güzel. Selam paylaşım cidden çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 209

6. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun

7. Bu konu : ” Yükselen Fiyat Enflasyonu Amerika’daki Başarısız Emeklilik Maaşlarını Kurtarabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 258

8. Bu konu : ” Yükselen Fiyat Enflasyonu Amerika’daki Başarısız Emeklilik Maaşlarını Kurtarabilir ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 497

9. Bu konu : ” Yükselen Fiyat Enflasyonu Amerika’daki Başarısız Emeklilik Maaşlarını Kurtarabilir ” çok güzel. Selam bu web sitesi süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , banu – 426

10. merhaba arkadaşlar web siteniz valla hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

11. Selamın aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

12. Mersin merkezden ben emin. merhaba arkadaşlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 16-04-2021 14:14:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link