Kategoriler
Genel

Yulaf sütü ve yenilebilir?

Gün boyunca, her iki saatte bir yenilebilir şeyler, onları yiyor, isterken vb. Hakkında tweet görüyorum.

Bunların arasında Oatmilk için ortalama bir miktardan fazla reklam aldım, içemediğim bir şey. Ben süt için bir reklam onu ​​televizyona gelmeden önce anlar anlattı. Ayrıca içemiyor ve biraz garip buldu. Yaklaşık yarım saat sonra haftalar içinde ilk kez Facebook’a girdi ve zaman çizelgesinde gördüğü ilk arkadaş durumu “BİRLİKLERİ İSTİYORUM” dedi ve gösteri sırasında bir sonraki molada yenilebilir web sitesi için bir reklam aldık. Bunun sadece bir ‘tesadüf’ olabileceğini biliyorum ama neden bu atıştırmalık özlemini bekliyordum

“Yulaf sütü ve yenilebilir?” için 19 yanıt

İzmir merkezden ben elif yılmaz. Merhaba web sitesi inan ki dikkat çekici, twitter da paylaştım 03-05-2020 02:52:45

Tokat merkezden ben mehmet. Selam herkese web siteniz inanki hayran edici, face de paylaştım 14-05-2020 08:15:45

İzmir merkezden ben banu. Selam sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun 14-05-2020 09:32:19

Bingöl merkezden ben Aylin. Merhaba paylaşımınız ciddiyim ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 14-05-2020 09:32:28

Ardahan merkezden ben ziya. Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, twitter da paylaştım 14-05-2020 09:32:37

Sinop merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siteniz cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-05-2020 21:42:26

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir