yüz maskeleri astımı kızdırır mı?

Bugün aylardır ilk kez bfs büyükanneme doğum günü pastası almak için mağazaya gitmeye boyun eğmek zorunda kaldım ve astımımın bu lanet şeyi giymeye 30 dakika kadar başladığını fark ettim. daha önce hiç bu kadar uzun süre giymemiştim; Bu bir kumaş maske takan uyumlu bir koyun olmaktan nefret ediyorum ama kimse size maskesiz ve berbat bir yere halka izin vermiyor. Astımım maske takarak kötü şekilde tetiklenirse ne yapmalıyım ???? bu benim için çok büyük bir problem.

“yüz maskeleri astımı kızdırır mı?” üzerine 20 yorum

1. Edirne merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşım gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 28-08-2020 22:54:50

2. Ankara merkezden ben ziya. Selam herkese paylaşım inanki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 29-08-2020 04:15:14

3. Aksaray merkezden ben Emine. Selamlar paylaşımın inan ki iyi, teşekkürler 02-10-2020 09:51:21

4. Kayseri merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:20:53

5. Kars merkezden ben ali. Selam herkese paylaşımın cidden hayran bıraktı, şukuladım 06-10-2020 14:45:01

6. Bu konu : ” yüz maskeleri astımı kızdırır mı? ” çok güzel. Merhaba web sitesi inanılmaz mükemmel, teraziye tıkladım , doruk – 119

7. Bu konu : ” yüz maskeleri astımı kızdırır mı? ” çok güzel. Slm paylaşım inanki çok hoşuma gitti, face de paylaştım , emin – 315

8. Bu konu : ” yüz maskeleri astımı kızdırır mı? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , emin – 299

Yorum yapın