Uzaylılar Dünya’da yaşamaya geliyor, çünkü Yıldızları ölüyor ve Ana Dünyaları neredeyse çorak.

Kalacak ve bizimle yaşayabileceğimiz bir yer için bize inanılmaz teknolojiler sağlamak üzere dünya hükümetleriyle bir anlaşma yaptılar. Dünyayı kirlilikten arındırmaya yardımcı olacaklar.

insanlara benzer bir biyolojiye sahipler ve bizimle üreyebiliyorlar ve uzaylı-insan melezleri üretebiliyorlar.

herkes için harika bir şey gibi görünüyor. Bizi yeni bir altın çağa götürecek ve uzaylılar yaşayacak ve nüfuslarını yeniden inşa edecek muhteşem teknolojiye sahibiz.

peki yüz maskelerinin nesi var? Hükümetler, nüfusu, uzaylıların “yüzlerinin” fiziksel görünümleri karşısında şok edilmemesi / dehşete düşmemesi için şartlandırmak istiyor.

bir yüzün alt yarısını “Yoksaymak” ve “boş bir alanı” kabul etmek için bizi eğitiyorlar.

gönderen … Russianwinter1398
[comments]

Author

12 Comments

1. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha çok iyi, saolun

2. Eskişehir dan kimler var. Yüz maskeleri üzerine teori . Merhaba paylaşımınız inanılmaz hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 160

3. Muş dan kimler var. Yüz maskeleri üzerine teori . Merhabalar paylaşımın cidden çok iyi, tebrikler , memo – 97

4. Bu konu : ” Yüz maskeleri üzerine teori ” çok güzel. Selam herkese sayfa ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 492

5. Düzce merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşım valla dikkat çekici, saolun 02-03-2021 21:48:30

6. Manisa dan kimler var. Yüz maskeleri üzerine teori . Merhaba paylaşımın harbiden güzel, teşekkürler , banu – 162

7. Bu konu : ” Yüz maskeleri üzerine teori ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfa inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , gaye – 76

8. Yalova dan kimler var. Yüz maskeleri üzerine teori . Mrb paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 220

9. Bu konu : ” Yüz maskeleri üzerine teori ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki dikkat çekici, facebookta paylaştım , doruk – 357

10. Bu konu : ” Yüz maskeleri üzerine teori ” çok güzel. Mrb web siten ciddiyim hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ali – 6

11. Burdur dan kimler var. Yüz maskeleri üzerine teori . Selam paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler , Aylin – 94

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link