Bazı araştırmacılar, yüz maskelerinin Almanya’daki çocuklar üzerindeki yan etkileri hakkında veri topladı ve analiz etti.

İşte çalışmanın sonuçları:

Bu yayında, toplam 25.930 çocuk hakkında veri giren ebeveynlerin sonuçlarını sunuyoruz. Maskenin ortalama kullanım süresi günde 270 dakikaydı. Maske takmanın neden olduğu bozukluklar ebeveynlerin% 68’i tarafından bildirilmiştir. Bunlar arasında sinirlilik (% 60), baş ağrısı (% 53), konsantre olma güçlüğü (% 50), daha az mutluluk (% 49), okula / anaokuluna gitme isteksizliği (% 44), halsizlik (% 42) öğrenme bozukluğu (% 38) ) ve uyuşukluk veya yorgunluk (% 37).

Bu, maskeleri yorumlayan, iddialarını destekleyecek hiçbir veri olmadan eğlenceli ve etkilidir. Bunlar, bu maskeleri takan gerçek çocukları olan gerçek ebeveynler tarafından bildirilen gerçek gerçeklerdir.

Bunların yalnızca çocuklar tarafından hissedilen kısa vadeli etkiler olduğunu unutmayın. Bunlar uzun vadeli etkiler değil. Faucci’nin 1918 İspanyol gribi hakkındaki raporunun bize söylediği gibi, uzun vadeli etkiler muhtemelen bakteriyel pnömoniyi ve nöro dejeneratif hastalıkları da içeriyor.

Çocuklarınızı seviyorsanız, bu saçma yüz maskelerini takmalarını zorunlu kılmayı bırakın. Yetkililerin bazı ülkelerde küçük çocuklardan onları giymesini istediğini ve buna uymayan ebeveynleri tehdit ettiğini biliyorum, ama sonunda sağlık maliyetini siz ve kendi çocuklarınız üstlenecek. Politikacılar gelir gider ve işledikleri suçlardan dolayı dokunulmazlık sahibi görünürler. Büyük eczacılık için de aynı şey. Geriye kalan tek şey sensin, hasta çocukların ve gözyaşların. Ayrıca, mevcut veriler bize çocuklar için tam anlamıyla sıfır korona riski olduğunu söylüyor. Yüz maskesi takmak% 100 dezavantaj ve çocuklar için% 0 avantajdır.

Ruh halinizi bozmak istemem ama MSM’nin asla konuşmayacağı bu gerçekleri herkesin bilmesi gerektiğini düşünüyorum. Rapor, Highwire’da Del tarafından bahsedildi (thehighwire.com)

buraya rapor bağlantısı

Author

15 Comments

1. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, face de paylaştım , – 39

2. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. Selam herkese web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 80

3. Bolu merkezden ben Hasan. Merhaba paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, tebrikler 19-01-2021 15:57:35

4. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. selamun aleyküm bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, şukuladım , banu – 182

5. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 203

6. Aydın merkezden ben . Merhabalar bu web sitesi harbiden güzel, saolun 20-01-2021 01:38:42

7. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. Mrb siteniz inanki hayran bıraktı, saolun , hatice – 456

8. Zonguldak merkezden ben ziya. Mrb siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 24-01-2021 08:12:17

9. Samsun dan kimler var. Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri . Slm web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , hatice – 39

10. Bitlis merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz güzel, face de paylaştım 09-02-2021 10:11:29

11. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım , memo – 489

12. Bu konu : ” Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın cidden dikkat çekici, face de paylaştım , Aylin – 153

13. Rize dan kimler var. Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri . selamun aleyküm sayfan inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , ali – 172

14. Erzurum dan kimler var. Yüz maskelerinin çocuklar üzerindeki feci yan etkileri . Merhaba herkese paylaşım vallaha iyi, saolun , ali – 250

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link