Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor.

Yüz tanıma fikrinin uzun süredir toplum içinde kullanılmasından kişisel olarak korktum ve şimdi güvenlik kisvesi altında giderek daha fazla kullanılıyor.

Spor etkinliklerinde bilinen holiganları ve teröristleri tespit etmek için kullanıldığını gördüm.

Genel kamuoyunda bizi takip etmek için kullanıldığı zaman. Cep telefonlarını, banka kartlarını ve diğer takip yöntemlerinden kurtulabiliriz, ancak yüzünüzü değil.

Bu teknolojiyi takan maskenin yükselmesi bizi izlememizi engelledi, bu yüzden anti maske hareketi ve yüz tanıma teknolojisini hepimizi izlemesi için teşvik etmeye çalışanların biraz propaganda baskısı olduğunu hissediyorum.

Dinozorların varlığını sorgulayan bu denizaltıyı seviyorum ve ön sayfaya geçip yüz tanıma teknolojisini sorgularsınız ve oyunuz reddedilir. Mantıklı gibi. Kovan aklına ve propagandasına karşı çıkarsınız ve bu size karşı gelir.

Bu bir komplo alt Reddit ve burada işlerin unutulmaya yüz tuttuğunu görmek beni üzüyor çünkü bu insanları rahatsız ediyor.

Yeryüzünde yaşayan uzay kertenkeleleri veya uzay İsa hakkında konuşabilirsiniz ve bu sorun değil, ama diğer şeyler BÜYÜK HAYIR .. garip

“Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor.” üzerine 19 yorum

1. Uşak merkezden ben ziya. Mrb web siteniz vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 10-10-2020 21:14:56

2. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 21:20:56

3. Denizli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz çok iyi, saolun 10-10-2020 23:49:20

4. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 109

5. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle güzel, saolun , – 157

6. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. Mrb siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , mehmet – 499

7. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba web siteniz harbiden hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 256

8. Bartın dan kimler var. Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. . Selamlar web siten ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım , gaye – 330

9. Şanlıurfa merkezden ben Aylin. Slm paylaşım süper ötesi ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 21-10-2020 09:35:38

10. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , ali – 336

11. Yalova dan kimler var. Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. . Selam sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, şukuladım , ziya – 415

12. İstanbul dan kimler var. Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. . Selam web siteniz gerçekten hayran edici, facebookta paylaştım , doruk – 50

13. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım valla hoşuma gitti, şukuladım , – 40

14. Iğdır dan kimler var. Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. . Selamlar sayfa ciddiyim hayran edici, şukuladım , mehmet – 74

15. Bu konu : ” Yüz tanıma teknolojisinin halk arasında kullanılmasıyla birlikte, yüz maskeleri için daha fazla insanın olacağını düşünürsünüz. Anti-mask hareketi, yüz tanıma teknolojisini zorlayanlarla aynı çizgide gibi görünüyor. ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım vallaha hoşuma gitti, saolun , Hasan – 138

Yorum yapın