Erkek arkadaşım aşı oldu. Onunla seks yapmaktan çekiniyorum. Bunun bana neler yapabileceğini bilmiyorum. Bu aşıların kimseye ne yapacağını bilmiyorum. Sorduğum için bile salak olduğumu düşünüyorsan, en azından erkek arkadaşımın aşı boşalmasının beni geri dönülmez bir şekilde mahvedip etmeyeceğini sorgulayacak kadar aptal olduğum hakkında bir kaynak ekleyebilirsin. değil. Teşekkürler

Ps Sadece kendini beğenmiş salaklar gerçekten bilmeyen ve soru soran insanlara sıçar. Bilmemekte utanılacak bir şey yok. Varmış gibi davranmayı bırak. Aptal görünüyorsun. Bu sevimli değil.

28 Comments

1. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, şukuladım , doruk – 468

2. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan gerçekten dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , emin – 115

3. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Selam herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, tebrikler , Emine – 213

4. Kilis dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Mrb sayfanız valla hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 291

5. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Merhaba herkese web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 353

6. selamun aleyküm paylaşımın inan ki dikkat çekici, teraziye tıkladım

7. Yozgat dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Merhabalar siten gerçekten mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 212

8. Mrb paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

9. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Selam siten harbiden çok güzel, saolun , banu – 456

10. Denizli dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . selam arkadaşlar web siten süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler , ali – 124

11. Manisa dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . merhaba arkadaşlar web siten valla iyi, linkedinde paylaştım , – 380

12. Gürbüz Reply

Çanakkale merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşım inan ki çok güzel, tebrikler 15-08-2021 03:15:25

13. Selam herkese bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

14. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , gaye – 50

15. elif yılmaz Reply

Selam paylaşımınız cidden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

16. Şanlıurfa merkezden ben ali. Merhaba sayfan inanki dikkat çekici, teşekkürler 28-08-2021 01:46:21

17. Bu konu : ” Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun ” çok güzel. Mrb sayfa inanılmaz hayran edici, tebrikler , – 392

18. Samsun merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşım vallaha billaha hoşuma gitti, face de paylaştım 31-08-2021 18:59:57

19. elif yılmaz Reply

Tunceli dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Merhaba paylaşımın cidden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 5

20. Muğla dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . selamun aleyküm paylaşımın harbiden mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 369

21. Samsun dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Merhaba paylaşımınız harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım , ali – 142

22. Trabzon dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Selamın aleyküm paylaşımın cidden güzel, tebrikler , ali – 353

23. Düzce dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Mrb web siten süper ötesi dikkatimi çekti, saolun , memo – 248

24. Aydın merkezden ben . Merhaba paylaşımınız inan ki çok iyi, sağolun 17-09-2021 02:14:27

25. Selamın aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

26. Gümüşhane dan kimler var. Yüz yüze veya çevrimiçi olarak hepinizin canı cehenneme. Sanki anladık. Sevdiğin tump’tan nefret ediyorsun . Mrb siteniz vallaha iyi, sağolun , doruk – 349

27. Giresun merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşım yeminle çok iyi, şukuladım 25-09-2021 20:55:50

Write A Comment