“Karanlık güçlerin Büyük Sıfırlanmaları için planları istedikleri gibi gitmediğinden, eski stratejilerine başvurdular: bir savaş tasarlamak.

Siyah Asilzade aileleri ve Cizvitler, Armageddon’un Ortadoğu’da İsrail ile İran ve Rusya / Çin ve NATO arasında üçüncü dünya savaşına dönüşecek bir savaşın bitiş zamanı kehanetlerine inanıyorlar. Şimdi yaratmaya çalıştıkları şey bu:

http://themostimportantnews.com/9-signs-that-chess-pieces-are-being-moved-into-place-for-a-major-war-in-the-middle-east/

Bu küresel savaşı tetiklemek için Suriye girdabını gizlice kullanıyorlar:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/usa-and-eu-planning-ukraine-attack-on-russia-troops-tanks-artillery-moving

İsrail-İran savaşının yakın olabileceğine dair işaretler var:

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/israeli-military-goes-completely-dark

Bu nedenle Işık Güçleri sizden size rehberlik edildiğini hissettiğiniz sıklıkta aşağıdaki meditasyonu yapmanızı istiyor:

https://www.welovemassmeditation.com/2021/03/urgent-meditation-for-peace-in-syria-every-4-hours.html

Tanrıça barış ve barış istiyor, olacak! “

Kaynak: http://2012portal.blogspot.com

Bu oyunsonu çocuklar !! meditasyon yapın, dua edin, iyi hisler gönderin ve ışığı tutun!
herhangi bir miktarda destek yardımcı olur !!

Teşekkürler!! 💖

… NotEvenA_Name tarafından gönderildi
[comments]

Author

38 Comments

1. Giresun dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Selamlar sayfanız gerçekten ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 118

2. Selamın aleyküm sayfan harbiden hayran bıraktı, teşekkürler

3. Iğdır dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhabalar sayfanız cidden güzel, saolun , gaye – 30

4. Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

5. Selamlar web sitesi cidden hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Merhabalar siteniz gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım

7. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki çok güzel, face de paylaştım , ziya – 299

8. Kahramanmaraş dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhaba web sitesi cidden iyi, şukuladım , memo – 98

9. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Selamlar web sitesi vallaha güzel, şukuladım , emin – 318

10. Antalya merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım 24-03-2021 16:58:42

11. Adıyaman merkezden ben Hasan. Selam web siteniz inanılmaz güzel, facebookta paylaştım 29-03-2021 11:50:20

12. Gürbüz Reply

selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, face de paylaştım

13. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Selam siteniz süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , Hasan – 300

14. Tunceli dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhabalar web siteniz inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ahmet – 409

15. Selamlar paylaşımın ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Merhaba herkese web siten cidden çok iyi, teraziye tıkladım

17. İzmir merkezden ben mehmet. Selamlar sayfan inanılmaz hayran edici, tebrikler 26-04-2021 05:13:54

18. Giresun dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhaba herkese paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım , ahmet – 98

19. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz mükemmel, tebrikler , ali – 387

20. Karabük merkezden ben emin. Selamlar web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun 06-05-2021 22:14:15

21. Selam herkese paylaşım süper ötesi dikkatimi çekti, sağolun

22. Adana dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Selam herkese sayfa yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 311

23. Selam herkese web siten vallaha billaha çok güzel, teraziye tıkladım

24. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 78

25. Kilis merkezden ben Aylin. Mrb sayfa inanki dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 09-06-2021 21:29:21

26. Selamlar sayfanız gerçekten güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

27. Ardahan merkezden ben . Merhaba sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım 24-06-2021 10:08:08

28. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Slm paylaşımın vallaha çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 47

29. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız yeminle hayran edici, teşekkürler , ali – 220

30. Adıyaman dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , memo – 386

31. Bu konu : ” Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 171

32. Kocaeli merkezden ben ali. Mrb sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım 17-07-2021 22:36:54

33. Mersin dan kimler var. Yüzey Popülasyonuna Kısa Bir Not [March 10. 2021] . Merhaba paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 186

34. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum

35. Aksaray merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 02-08-2021 16:02:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link