2016’dan önce insanların bu kadar beyinlerinin yıkandığını hatırlamıyorum ama şimdi çoğu insan büyülenmiş ve eleştirel düşünme yeteneklerine sahip değil gibi görünüyor. Sadece TV tüketmek ve izlemek ya da akılsız sosyal medya uygulamalarında yayınlamak istiyorlar. Kültür de artık çok daha değersiz. Ve bazı nedenlerden dolayı canlı renkli saçları olan birçok yetişkin insan görüyorum. İyi bir dizi ya da film yok, şimdi her şey berbat gibi. 2015 yılı gibi, batıdan uğursuz bir bulut geldi ve gittikçe kötüleşiyor.

Author

7 Comments

1. Yalova dan kimler var. Zaman çizelgelerini 2012-2016 civarında mı birleştirdik yoksa daha fazla insanın beyni mi yıkandı? . Selam siteniz harbiden hayran bıraktı, tebrikler , Aylin – 469

2. Samsun merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm sayfan vallaha billaha iyi, facebookta paylaştım 14-03-2021 00:26:07

3. Siirt dan kimler var. Zaman çizelgelerini 2012-2016 civarında mı birleştirdik yoksa daha fazla insanın beyni mi yıkandı? . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , gaye – 86

4. Bu konu : ” Zaman çizelgelerini 2012-2016 civarında mı birleştirdik yoksa daha fazla insanın beyni mi yıkandı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 5

5. Merhabalar siten vallaha hayran edici, sosyal medyada paylaştım

6. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link