Zaman döngüsünü ele alıyorum

Açık fikirli olmanı istiyorum !! (Önceki yaşam dediğimde, önceki zaman döngüsünde kim olduğumuzu söylüyorum) Tüm bildiğimiz, DETROIT İNSAN OLUN veya BATI DÜNYA gibi yaratılışımızdaki hafızamızdan silinebileceğimizi ve öldüğümüzde sadece gemimiz veya ruhumuz yeni bir ev sahibi bulur … Deja vu sadece geçmiş yaşamımızın bir işareti olabilir …. Ve garip mandela etkileri, içinde bulunduğumuz önceki zaman döngüsünün işaretleri olabilir mi? .. Yani biri yatağınızı bir milimetre hareket ettirdiyse her gece uyurken, yatağınızla duvar arasında önemli bir mesafe olana kadar fark etmezsiniz … ve sizi fark etmekten alıkoymak için, tıpkı başlangıçta olduğu gibi geri koyarlar ve süreci yeniden başlatırlar. …. Dün, proje almanak, başlangıç, mutlu ölüm günü, BİLGİ, yer domuz günü veya şükürler olsun, dün, cyberpunk 2077 gibi oyunlar veya dürüst olmak gerekirse genel olarak herhangi bir oyun gibi filmler tamamen bilim kurgu olmaktan çok daha fazlasıysa. Ya bir şeye işaret ediyorlarsa, bir zaman döngüsünün gerçek olduğunu ima ediyorlarsa. Bir şeyin içinde olduğumuzu. Bu mandela etkisi sadece mandela etkisidir çünkü bu döngüyü daha önce yaşadık …. Ya hepimiz zaman yolcusuysak … zaman döngüsünde olduğu gibi ve bu, geçmişte tıpkı bizim gibi görünen insanları neden bulabildiğimizi açıklar. … Ya skitzophernic (bunu nasıl heceleyeceklerini bilmiyorlar) insanlar önceki hayatlarını o kadar çok hatırlarlarsa, önceki hayatlarından insanları görebilir ve önceki hayatlarından bir şeyler duyabilirlerse ….. Yani bilmiyorum Seni biliyorum ama bu beni de korkutur. Ben sadece .. Ben gerçekten bunun, olduğundan daha fazla dikkat çekmesi gerektiğine inanıyorum. Tüm bunların çok tesadüfi ve fazlasıyla mümkün olduğuna gerçekten inanıyorum. Bu bok beni korkutuyor ve eğer gerçekten bu zaman döngüsünde isek. eğer gerçekten sadece hatıraları ve yaşamları geri dönüştürüyorsak .. neden? Ne anlamı var? … Dünyadaki en idolleştiren bilim adamlarımızdan biri Albert Einstein, deliliğin tanımının aynı şeyi defalarca denemek ve farklı bir sonuç beklemek olduğunu söyledi … Ya kendisi bu hayatı bilseydi sadece boyanmış olandan daha fazlasıydı. … Ya öldüğümüzde biz sadece … Taze bir zihne ve taze anılara dönüştürülür ve başlangıç ​​protokolünden başlarız. Ya bir noktada çok fazla şey bilirsek ve sonra hepimiz bu şeyi bir kez daha tekrarlamak zorunda kalırsak?

“Zaman döngüsünü ele alıyorum” üzerine 15 yorum

1. Bu konu : ” Zaman döngüsünü ele alıyorum ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 193

2. Mersin dan kimler var. Zaman döngüsünü ele alıyorum . Merhaba herkese sayfa vallaha billaha hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 109

3. Bu konu : ” Zaman döngüsünü ele alıyorum ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız inanılmaz güzel, tebrikler , ahmet – 226

4. Bu konu : ” Zaman döngüsünü ele alıyorum ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 262

5. Gümüşhane merkezden ben gaye. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 11-01-2021 22:53:00

6. Çankırı dan kimler var. Zaman döngüsünü ele alıyorum . Selam herkese siteniz harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 317

7. Samsun merkezden ben ahmet. Merhabalar web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 09-02-2021 17:25:32

8. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Merhabalar sayfa harbiden hayran bıraktı, face de paylaştım 26-02-2021 01:55:38

9. Eskişehir dan kimler var. Zaman döngüsünü ele alıyorum . Selam herkese web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 420

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link