Sadece buzları kırmak için, 2008’de flobotlar, gidonları piyasaya sürdü, orijinal EP versiyonu ’05’te yapıldı. Video ve şarkı, kabaca 2016-2017’den 2021’e kadar olan ve devam eden hayatı ve olayları mükemmel bir şekilde anlatıyor ve dikkat çekiyor. Sahip oldukları diğer şarkılar çok iyi düşünülmüş ve sonunda değişikliklerin baskı altına alınmasına yol açan diğer olayları anlatan yazılmış.

…Normal-Computer2975 tarafından gönderildi
[comments]

32 Comments

1. Muğla merkezden ben hatice. selam arkadaşlar siten yeminle iyi, tebrikler 05-07-2021 23:41:15

2. Nevşehir merkezden ben ali. Merhabalar paylaşım yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 01:19:43

3. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımın valla hayran edici, saolun , elif yılmaz – 376

4. Siirt merkezden ben Emine. Mrb paylaşımınız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 06-07-2021 02:50:51

5. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan inanki hoşuma gitti, şukuladım , ali – 8

6. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten cidden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , gaye – 96

7. selam arkadaşlar web siten valla çok hoşuma gitti, saolun

8. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. Selam sayfan ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , mehmet – 198

9. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım cidden dikkatimi çekti, tebrikler , – 87

10. Konya merkezden ben hatice. Merhaba herkese web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 11-07-2021 23:26:46

11. Merhabalar sayfan yeminle çok iyi, teraziye tıkladım

12. Karabük dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Selam herkese siten yeminle hoşuma gitti, face de paylaştım , ziya – 166

13. Gürbüz Reply

Mrb bu web sitesi valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

14. Elazığ merkezden ben Emine. selamun aleyküm siteniz valla hoşuma gitti, teşekkürler 15-07-2021 08:32:00

15. Giresun dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Selamın aleyküm sayfan inan ki çok iyi, şukuladım , ziya – 462

16. Bitlis dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Merhabalar bu web sitesi inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 339

17. Kütahya merkezden ben gaye. Merhaba siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 20-07-2021 16:25:00

18. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

19. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 439

20. Mardin dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Mrb web siten süper ötesi hoşuma gitti, twitter da paylaştım , ahmet – 146

21. Kayseri dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Merhabalar paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , gaye – 357

22. Gümüşhane merkezden ben emin. Mrb web siten harbiden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 31-07-2021 02:20:50

23. Elazığ dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Merhabalar web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, şukuladım , memo – 492

24. Selam herkese bu web sitesi valla hayran edici, saolun

25. Uşak dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Selamlar web sitesi vallaha çok güzel, sağolun , hatice – 491

26. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. Merhaba herkese sayfan inanılmaz iyi, sağolun , Emine – 485

27. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim çok güzel, tebrikler , Emine – 41

28. Şanlıurfa dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , emin – 308

29. Bu konu : ” Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? ” çok güzel. Mrb web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 462

30. Tekirdağ dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Merhaba bu web sitesi gerçekten dikkat çekici, şukuladım , – 49

31. Malatya dan kimler var. Zaman yolcuları mı yoksa eğitimli tahminciler mi? . Selam siteniz süper ötesi hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 131

32. Tunceli merkezden ben . merhaba arkadaşlar siteniz gerçekten hayran edici, saolun 23-09-2021 22:59:03

Write A Comment