Zaman yolculuğu

tamam .. bu yüzden bir dakikadır bu denizaltıda dolaşıyorum. Bu yazıyı çok uzun yapmak istemiyorum çünkü .. söylenecek pek bir şey yok. ilginizi çekebilir ve eğer durum buysa aşağıda konuşabiliriz ama hepinizi 2000 yılına ve John Titor adında bir adama götürmek istiyorum. Tüm gönderilerini ve yanıtlarını içeren web sitesini inceledim ve bugün her şey yoluna giriyor gibi görünüyor … Demek istediğim, tüm “dünyayı saran ve öfkeyi kışkırtan deli dana hastalığına” kadar bile olsa gönderim daha çok benziyordu ne tür bir şey düşünüyorsun

oh evet ha, ben de gerçek John Titor ile konuştum. onu bir arkadaşın bir arkadaşının bir arkadaşı kardeş aracılığıyla buldum. bu yasal. ev çocuğu Florida bataklıklarında yaşıyor. Aslında ona dokunduğunu onunla kahve içerken gördüm. Bana ciddi bir amish çocuğu hatırlatıyor. çok iyi çocuk tipi. fazla bir şey söylemiyor ama sorularınızı yanıtladığını biliyorsunuz. bunu anlayın .. okul yılı defterine girmesine veya yüzünün fotoğraflarını çekmesine izin verilmedi. göründüğünü düşündüğünüz gibi görünüyor.

ona yaşlı haliyle tanışmasını sordum: hatırlamıyor. o üç yaşındaydı. o şimdi 23 yaşında.

Ona ebeveynleri hakkında konuşurlarsa ne düşündüklerini sordum: yapmadıklarını söylüyor. Ona bunun doğru olduğunu söylediklerini ve zamanlarının yolculuk ettiğine inanmadıklarını söyledi oğlum kapıya çıktığında

röportajdan çok daha fazla bilgi aldım. iki saat değerinde. Ben bir gazetecilik öğrencisiyim ve bunun bir bomba iddiası olacağını düşündüm ama bunun için daha büyük planlarım olabileceğini düşünüyorum. Bu topluluğa ilgi duymak istedim çünkü eğer hoşunuza gidiyorsa, iyi bir bok olmalı. tamam tamam tamam…

“Zaman yolculuğu” üzerine 14 yorum

1. Tunceli merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşım inan ki çok iyi, facebookta paylaştım 12-09-2020 04:29:04

2. Samsun merkezden ben mehmet. Selam herkese paylaşım inanılmaz hayran edici, twitter da paylaştım 12-09-2020 06:56:10

3. Kastamonu merkezden ben ali. Selam web sitesi harbiden hayran edici, twitter da paylaştım 16-09-2020 23:20:52

4. Konya merkezden ben gaye. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 20-09-2020 23:56:58

5. Gaziantep merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar paylaşımınız harbiden hoşuma gitti, saolun 21-09-2020 15:49:31

6. Ardahan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, facebookta paylaştım 29-09-2020 21:25:04

7. Erzincan merkezden ben emin. Selamın aleyküm web siten inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 19-10-2020 05:26:14

Yorum yapın