Zamanın anlamsız olacağı bir an olacak.

Ölümü bir şekilde tanımladınız, sonra da (bunun) yaşamın başladığı zaman olduğunu ima ettiniz. Şahsen katılmıyorum ve muhtemelen bunun tam tersi olduğunu düşünüyorum. Kaosun dışında hayat gerçekleşir ve kısa bir süre için buradayız, yaşıyoruz, iyi ve kötüyü deneyimliyoruz. Sonra ölürüz ve kaosa geri döneriz, yaşam yok, ölüm yok, zaman yok … sadece kaos.

This Post Has 8 Comments

1. ziya

Bu konu : ” Zamanın anlamsız olacağı bir an olacak. ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 264

2. Aylin

Selamın aleyküm web sitesi yeminle güzel, teraziye tıkladım

3. ali

Antalya merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz inanki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 09-03-2021 06:17:52

4. ahmet

Bu konu : ” Zamanın anlamsız olacağı bir an olacak. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşım inanki dikkatimi çekti, şukuladım , ahmet – 367

5. Emine

merhaba arkadaşlar paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

6. banu

Selamlar web siteniz inanılmaz dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

7. mehmet

Bu konu : ” Zamanın anlamsız olacağı bir an olacak. ” çok güzel. Slm sayfa valla hoşuma gitti, tebrikler , mehmet – 50

8. emin

Bu konu : ” Zamanın anlamsız olacağı bir an olacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım , emin – 267

Bir cevap yazın