Kategoriler
Genel

Zamanla daha fazla mantıklı olan bir fikir, yapıcı geri bildirim hoş geldiniz.

Eğlenceli olduğum bir fikir, parazit sınıfının, sonunda çok fazla Isaac Kappy’nin ve diğer düdükçülerin, pedofili, iğrenç pedofili eylemlerini görüntülemek için yeterli ahlakı olan ofislere haber verene kadar bulabildikleri her cephede meşru olduklarıydı. insan ticareti, kölelik, adrenokrom çiftlikler ve organ toplama tamamen aşağılık şeylerdir.

Sızma düzeyini, ‘ahlaki’ ofisler ve ‘ahlaksız’ ofisler arasındaki iletişim (ahlaki burada göreceli bir terimdir, kimse mükemmel değildir), suçlu taraflar için halkın aşağılanması olmadan dağılma konuşması haline geldi. kamuya açık rakamlar zaten teyit edilmiş, onaylanmış kadar iyi ve çok şüpheleniliyor.

Daha sonra, suç halkalarını ve iş yollarını hapsetmek ve istikrarsızlaştırmak için bir anlaşma yapmaya devam ettiler, ancak genel halkı üst kademe döngülerinin dışında tutarak, çünkü büyük çoğunluk için esasen bir yalan yaşadıklarını öğrenmek onlara, tüketicilik adı verilen düzgün bir şekilde yeniden paketlenmiş bir IV aracılığıyla beslenmesinin yanı sıra, söz konusu suçluların emirlerini tam anlamıyla körü körüne takip ettikleri gerçeği onları üzecek.

Belki de Covid-19 ne olursa olsun gerçekleşecek şekilde ayarlanmıştı, belki de savcılara, her iki durumda da, ev hapsinde tutulan ünlülerin miktarını (açık örnek olarak Ellen) ve belirli kamu figürlerini takip etmek zorunda kaldığı savcılar için bir tehditti. İngiliz virüsü “ virüsü yakalamak ”, İngiliz başbakanı Boris Johnson bunun harika bir örneği ve virüsü yakaladıktan sonra sosyal medyaya veya kamuoyuna çok az veya hiç sahip değil.

Soruşturmalar sonuçlandıkça ve yeni vahiyler bulunduğunda, Covid-19 çok daha uzun bir tasma ile çalışmak için polisin ötesinde kolluk kuvvetleri için dünya çapında bir kapak hikayesi olarak kullanılabilir, seyahat yasakları bazı rahatsız edici kişilerin yakalanmasından kaçınmasına yardımcı oldu, track-n-trace uygulamaları şimdiye kadar yakalanmadan kaçan insanları bulmaya yardımcı olmak için yerinde, maske tartışması 2 anlatı arasında bir savaş, 1 tarafı maskeyi istiyor çünkü onlara yeni bir genel kod kelimesi sağlıyor (mendiller gibi) , kaybolan eldivenler ve pizza / sosis), diğer taraf maskeler istemez, çünkü bunların zorunluluğu büyük ölçüde abartılmıştır.

Hangi ülkelerin maskeler ve bu tür mesajlarla ilgili mesajlar üzerinde bulunduğunu göz önünde bulundurarak, zaman çizelgelerini şaşırtıcı bir kolaylıkla hizalayabilirsiniz ve bulabileceğiniz tüm destekleyici kanıtlar, kanıtlar ve iyi inşa edilmiş teorilerle, kapak hikayesi daha da ortaya çıkıyor, böyle Hindistan, Çin ve ABD arasındaki -çok- ciddi çatışma potansiyeli olarak.

Herkes bu olaylara (tercihen güvenilir kaynaklarla) bilgi vermek veya biraz ışık paylaşmak isterse, lütfen bana cevap vermekten çekinmeyin.

“Zamanla daha fazla mantıklı olan bir fikir, yapıcı geri bildirim hoş geldiniz.” için 23 yanıt

Karabük merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfan gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım 07-07-2020 02:49:25

Bartın merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfa inan ki hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 09-07-2020 04:02:21

Sivas merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 16:55:36

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız vallaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 29-07-2020 08:32:28

Van merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web siteniz cidden mükemmel, teraziye tıkladım 30-07-2020 02:11:27

Karaman merkezden ben Aylin. Merhaba sayfanız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 05-08-2020 23:40:04

Nevşehir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-08-2020 21:43:13

Tekirdağ merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım 12-08-2020 08:48:56

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir