Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı.

Köpeği gezdiren beyaz bayanlar ırkçı dedikodulara katılıyor ve siyah şüphelileri vuran polisler günlük olarak manşet haberi oluyor. Ama artık yok!

Artık haberlerde olmadığı için tüm bu sorunları çözmeyi başardık. Sanırım bir Biden başkanlığı düşüncesi insanların ırkçı inançlarından vazgeçmelerine neden oldu.

Gerçekten yeni bir harikalar çağına giriyoruz.

“Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı.” üzerine 26 yorum

1. Elazığ dan kimler var. Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. . Merhaba paylaşımın süper ötesi çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 93

2. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , emin – 163

3. Ordu dan kimler var. Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. . Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 99

4. Kırklareli dan kimler var. Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. . Selam paylaşımınız vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 362

5. Kocaeli dan kimler var. Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. . merhaba arkadaşlar sayfanız valla mükemmel, teraziye tıkladım , memo – 400

6. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Merhaba web siteniz yeminle hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 347

7. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. selamun aleyküm web siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım , banu – 363

8. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Merhaba sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 101

9. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım , Aylin – 118

10. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Slm siteniz harbiden hayran edici, saolun , Hasan – 334

11. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Mrb siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , ahmet – 105

12. Kırşehir merkezden ben Hasan. selamun aleyküm web siten gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 16-02-2021 03:09:55

13. Kilis merkezden ben ahmet. Merhabalar paylaşımın inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım 20-02-2021 22:34:07

14. Kütahya dan kimler var. Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. . Merhabalar siteniz yeminle çok güzel, face de paylaştım , Aylin – 458

15. Bursa merkezden ben Gürbüz. Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 26-02-2021 18:43:02

16. Diyarbakır merkezden ben Hasan. Mrb paylaşımın gerçekten çok güzel, facebookta paylaştım 26-02-2021 21:01:45

17. Bu konu : ” Zamanlar şimdi zor görünebilir ama en azından polisler siyah şüphelileri vurmayı bıraktı. Bu yaz boyunca ciddi bir sorundu ama neyse ki artık tamamen ortadan kalktı. ” çok güzel. Selamlar paylaşımın inanki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 150

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link