Yani geçen yılın Mart ayında, ben ve iki oda arkadaşımın hepsinde Covid vardı. Tıpkı tamamen ortadan kalkması sonsuza kadar süren hafif bir grip gibiydi. Şimdi aşılar yayılıyor ve insanlar herkesin bunları almasını bekliyor ama benim bu virüse karşı zaten bağışık olmam gerekmez mi? Virüslerin nasıl çalıştığını biliyorum, aşıların nasıl çalıştığını biliyorum. Bir aşı yaptırmam için kelimenin tam anlamıyla bir neden yok çünkü tekrar maruz kalmaya ihtiyacım yok. Ben zaten bağışıklığım var. Yine de hükümetimiz aşı pasaportu yapmaktan ve bazı şeyler için aşı kanıtı istemekten bahsediyor. Başka kimsenin soruyu sorduğunu gördüğümü sanmıyorum ve bu topluluğu seviyorum, bu yüzden sadece burada soruyorum. Peki 2020 sezonu gribine maruz kalanlara ne olacak?

Author

12 Comments

1. Çorum dan kimler var. Zaten Covid varken neden bir aşıya ihtiyacım var? . Selam herkese web siten valla çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 20

2. Siirt merkezden ben Hasan. Selamlar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 03-03-2021 14:50:03

3. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. Zaten Covid varken neden bir aşıya ihtiyacım var? . Merhaba siten inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 305

4. Elazığ dan kimler var. Zaten Covid varken neden bir aşıya ihtiyacım var? . selam arkadaşlar paylaşımın inanki mükemmel, facebookta paylaştım , memo – 304

5. Kayseri merkezden ben Aylin. Merhabalar web siteniz cidden çok güzel, şukuladım 14-03-2021 00:49:04

6. Nevşehir merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 14-03-2021 02:23:26

7. Tokat merkezden ben ali. Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, sağolun 16-03-2021 06:37:21

8. Hatay merkezden ben banu. Selam siten harbiden hayran edici, face de paylaştım 25-03-2021 12:35:53

9. Selamın aleyküm sayfa inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

10. Sivas dan kimler var. Zaten Covid varken neden bir aşıya ihtiyacım var? . selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok iyi, tebrikler , ali – 43

11. Edirne merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın harbiden çok güzel, twitter da paylaştım 14-04-2021 00:34:54

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link